Sign in to follow this  
sp4ubw

MOD - wcięcie-navbar-stereo

Recommended Posts

Do instalacji przez TWRP. Nie zależy od wersji softu, nie zależy od wersji MI8 (oprócz lite).

Dodaje aplikację "Nacho Notch" - do znalezienia w kafelkach powiadomień. Wersja PL

Dodaje aplikację "MI8 Navbar", generującą pliki do TWRP z wysokością paska nawigacji. Wersja PL.

Dodaje tryb stereo.

Autorzy modów: 

Acervenky (xda) (stereo)
Zacharee1 (xda) (Nacho Notch)
Sp4ubw (MI8 Navbar), tłumaczenie Nacho Notch, zmiany stereo do instalacji bez modułu Magisk.

Link:

MI8_EE_SE_PRO_Notch_Navbar_Stereo.zip

Wersja bez stereo (nie ingeruje w pliki systemowe i zadziała na wersji SE):

MI8_EE_SE_PRO_Notch_Navbar.zip

Edited by sp4ubw
Dodatkowe linki do wersji moda

@sp4ubw

Mi8se na xiaomieu stable wpadł w bootloop. Pomogła ponowna instalacja systemu. Jakieś rady?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Edited by Voltron

@Voltron a wyślij mi wiadomość z kilkoma plikami z SE to zaraz zobaczę

Był bootloop na wersji stable SE, Usunąłem mod stereo i dodaję do pierwszego posta. Ta wersja zadziała na 100% w modelu SE. 

Edited by sp4ubw
Po testach z Voltronem na priv zmiana treści

Działa na wersji se. Można dopasować wysokość wcięcia, paska i ich zaokrąglenia wg uznania f3b07bd1459f647761893a5345ea8a89.jpg

Zainstalowałem na 8.12.20. ta wersję z stereo i nie było bootlopa ale dźwięki przestały działać. Zainstalowałem stereo rollback to stock i już działają

Tak z ciekawości zapytam. Po co komu takie stereo skoro nawet po zatkaniu palcem główny głośnik gra głośniej niż ten od rozmów? Tylko niepotrzebne katowanie głośniczka, który nie jest do tego przystosowany :P

PS. Jak usunąć tego moda? Pobawiłem się i nic z tego mi się nie przyda.

Edited by Erill

Nie wpływa to na ciemny motyw nijak, ale jak chcesz usunąć to po prostu zrób flash romem, który posiadasz i zniknie.

Utrace wtedy to co mam zapisane na telefonie? Nie chcę mi się po raz kolejny logować do apek i konfigurować telefonu... Backup nie wszystko załatwia.

Wgrałem to było wszystko git, wcześniej zrobiłem pełne Recovery, wgrałem inny mod po którym tel się bje uruchamial.. Zrobiłem Recovery wgrałem ponownie i teraz nie mam wcale tych aplikacji z trgo moda nawet po wgraniu.. 

Co jest nie tak? 

Namieszales w systemie. Rom od nowa i potem mod. Albo ręcznie pliki uruchom z niego. Pojawi się tylko nie jako aplikacja systemowa. 

Namieszales w systemie. Rom od nowa i potem mod. Albo ręcznie pliki uruchom z niego. Pojawi się tylko nie jako aplikacja systemowa. 
Przecież to jest wdg mnie niezrozumiałe. Instalujesz dwa mody, jeden działa - drugi nie, mimo to wcześniej był zrobiony pełen backup, robię restore chce wgrać i nie idzie..
Jak można namieszać skoro masz system w pełni przed wgraniem jakiegokolwiek moda?

Wysłane z mojego MI 8 UD przy użyciu Tapatalka

Mi 8 pro to nie mi 8.

Wrzuciles nie z tego roma. Napisałem rozwiązanie. Nie chcesz go to też napisałem co zrobić. Nad czym to się więcej zastanawiać? 

• Like 1