Skocz do zawartości

MIX3 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Obsuwa mała ;p Dopiero wrócił mi dzisiaj z oklejania od 3mk, więc dzisiaj wrzucę wieczorem xiaomi.eu i do końca weekendu potestuję :)

 

@mrosi dużej różnicy względem globala nie widzę na baterii. Około 4,5h SoTu, bez problemu wytrzymuje cały dzień (około 12 godzin), tak, że zostaje około 15% baterii..

Edytowane przez Tymcio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.01.2019 o 14:12, Tymcio napisał:

@mrosi dużej różnicy względem globala nie widzę na baterii. Około 4,5h SoTu, bez problemu wytrzymuje cały dzień (około 12 godzin), tak, że zostaje około 15% baterii..

Dzięki wielkie. W sumie tak, czy tak, decyzja o zakupie zapadła... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2019 o 15:29, Lanney napisał:

Orientuje się ktoś czy Mi Mix 3 z sieci Play posiada syfiate dodatki od Play i simlock? Zastanawiam się nad kupnem z play, bo akurat mają promocję.

Syf pewnie jest. Plus i Play są znane z "montażu" Halogrania, tapet i innego typu, nieusuwalnych śmieci. SIM-locka nie powinno być. Już nawet Orange nie montuje blokad... 

 

[EDIT]

No i stałosię... ;)

Jestem od wczoraj posiadaczem Mi MIX 3 6 / 128 GB Sapphire Blue.

Na tę chwilę, telefon jest genialny. Bije wszystkie poprzednie generacje na morgi. Niestety muszę czekać, i tu ciekawostka, zaledwie 72 godziny na możliwość odblokowania bootloadera i zainstalowania MIUI Polska/EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 10.02.2019 o 20:02, mrosi napisał:

Syf pewnie jest. Plus i Play są znane z "montażu" Halogrania, tapet i innego typu, nieusuwalnych śmieci. SIM-locka nie powinno być. Już nawet Orange nie montuje blokad... 

 

[EDIT]

No i stałosię... ;)

Jestem od wczoraj posiadaczem Mi MIX 3 6 / 128 GB Sapphire Blue.

Na tę chwilę, telefon jest genialny. Bije wszystkie poprzednie generacje na morgi. Niestety muszę czekać, i tu ciekawostka, zaledwie 72 godziny na możliwość odblokowania bootloadera i zainstalowania MIUI Polska/EU.

Ja też musiałem czekać na mixa 3 72h, 360h musiałem ostatnio jedynie na Mi8 poczekać... Masakra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Obcy napisał:

Ciekawe, że nikt w tym wątku nie wspomniał o wadze MIX3...

Naprawdę nie przeszkadza to nikomu?

Mnie akurat nie przeszkadza. Lubię czuć, że trzymam coś w dłoni. Poza tym, połączenie dwóch oddzielnych elementów slidera wymusza zwiększenie wagi. Jeśli komuś to przeszkadza, zawsze można wagę porównać z telefonem posiadanym,jeszcze przed zakupem Miksa 3, czyż nie...? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Obcy napisał:

Ciekawe, że nikt w tym wątku nie wspomniał o wadze MIX3...

Naprawdę nie przeszkadza to nikomu?

eeee tam, nie jest źle, po przesiadce z note 8 jakoś nie poczułem dużej różnicy a podczas codziennego użytkowania wcale nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 10.04.2019 o 06:24, Obcy napisał:

Ciekawe, że nikt w tym wątku nie wspomniał o wadze MIX3...

Naprawdę nie przeszkadza to nikomu?

MI przeszkadza. Zastanawiam sie, czy nie odeslac i kupic mi9. Zonie kupilem mi9se i jest super.

Moj obecny asus zenfone2 z pokrowcem, wazy 211g i jest ok. Mimix3 wazy 237g i nie sadzilem, ze bedzie az taka duza roznica.

A do mix3, jeszcze dokupilem etui pancerne.

Dnia 10.02.2019 o 20:02, mrosi napisał:

Niestety muszę czekać, i tu ciekawostka, zaledwie 72 godziny na możliwość odblokowania bootloadera i zainstalowania MIUI Polska/EU.

Jak jest z gwarancja? Straci sie ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już unlock bootloader. 

-------------------------------------------------------

Jak radzicie sobie z waga telefonu? z pokrowcem to 250g.

Przy czym moj stray zenfone2 z pokrowcem, to tylko 210g.

Mnie juz rece bola, od uzywania. Szkoda, ze termin 14 dni na oddanie, juz uplynal. Ze wzgledu na wage, wymienilbym na cos innego, prawdopodobnie mi9T.

Edytowane przez gruniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Wraz z zakupem Xiaomi Mi Mix 3 teoretycznie z wersją EU, a praktycznie wersją Global z OTA. Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć skąd na ekranie znalazło się takie prześwitujące i dające się we znaki logo: "Flagship rear dual camera Front AI Dual camera selfie light MI MIX 3 Art X technology". Zakładam, że wszystkie folie są zdjęte :) Czy jest to wina softu i czy jest w systemie możliwość odznaczenia tego z poziomu MIUI?

Edytowane przez DominikHD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...