pkonrad

Mi 8 - oficjalna aktualizacja do MIUI 10.3 i Android Pie

Recommended Posts

16 minut temu, pkonrad napisał:

A z jakiej wersji MIUI korzystasz?

Ze starej i przez to narzeka na problem, który nie występuje od dwóch miesięcy :D Ale jak to on pisał? Skoro wszystko działa to po co aktualizować XD 

• Like 1

Ze starej i przez to narzeka na problem, który nie występuje od dwóch miesięcy  Ale jak to on pisał? Skoro wszystko działa to po co aktualizować XD 
Używam nie starej. Tylko tej która jest. Brak aktualizacji przez OTA - posiadam najnowszą wersję. Wiem, że jest do wgrania ręcznie, ale po co.
Btw. Nie narzekam na notcha. W ogóle nie narzekam na tel, napisałem tylko swoja opinię.

Kurcze, dopiero teraz zauważyłem że Mi 8 wraz z aktualizacją MIUI V10.3.2.0 dostał tryb ciemny.

2c3aad529966f3d84602d56f71aa575d.jpgd4298e68b880b20787d058fa91683c11.jpga2ca04b5fae65c1e69bb3a36e2f06be8.jpgeac3a42087f7fd3cc78e6e176ba17576.jpg0f80951234e2f1c50071f5eb08886f32.jpgd550f5db9055aeefbc1f1f6a15bd8f45.jpg

• Thanks 2

2 godziny temu, pkonrad napisał:

Kurcze, dopiero teraz zauważyłem że Mi 8 wraz z aktualizacją MIUI V10.3.2.0 dostał tryb ciemny.

Ja też dopiero dzisiaj... :D 

• Haha 1

Sorry, tryb ciemny, moje oczy Cię nie znoszą :/

Aczkolwiek - to jest wspaniały, klasyczny przykład na to, że w changelog'ach nie wspominają o rzeczach ważnych dla ludzi :D

Edited by latet
  • Like 2

No tak średnio to wygląda bym powiedział, tak średnio. Niby ciemny, ale coś mi nie gra, biały lepiej wygląda.

Tyłka nie urywa, ale tragedii też nie ma. Może trzeba się przyzwyczaić do ciemnych kolorów.

Tylko po co męczyć oczy? W imię może nieco dłuższego działania na baterii? Mi nie potrzeba - jak rano ładuję do 80%, to wieczorem mam 40-50%.

Szkoda, że nie można ustawić harmonogramu tego trybu ciemnego. Odczucia mam podobne jak wyżej, niby spoko ale za dnia biały przyjemniejszy.

Dla mnie ten tryb jest za ciemny, w ciągu dnia jak mam np. jasną apkę i ściągam belkę to nic nie widzę, muszę wytężyć wzrok. Wracam do białego.