Skocz do zawartości

Mi 8 - aktualizacja MIUI Global i Android 10


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

z tej strony można ściągać 0 .6 kolega co ma redmi 8 mówi że normalnie z poziomu tel sobie wgrał system z tej strony u mnie się tak nie da nie mam takiej opcji 

Chodzi dokładnie o ten rom V11.0.6.0.PEAMIXM

nawet nie straszcie że nie ma nic nowszego niż 11 0 3 0 ponieważ z baterią jest tragedia sot mam 3H na android 9 miałem 5h spokojnie :(

 

 

 

 

Edytowane przez zlotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokładnie o ten rom V11.0.6.0.PEAMIXM

nawet nie straszcie że nie ma nic nowszego niż 11 0 3 0 ponieważ z baterią jest tragedia sot mam 3H na android 9 miałem 5h spokojnie

Przecież napisałem w poprzednim poście. 11.0.6.0.PEAMIXM to stary ROM na Android 9 i nie da sie go wgrać na nowszy 11.0.3.0.QEAMIXM na Android 10. Czy czegoś jeszcze nie zrozumiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zlotnik napisał:
jak bateria ? ja jeszcze nie mam

Kilka postów wyżej masz link do ROMu który wrzucił @Orjon

Ode mnie masz jeszcze link do OTA - https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QEAMIXM/miui-blockota-dipper_global-V11.0.3.0.QEAMIXM-V11.0.4.0.QEAMIXM-5074234279-10.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wako1986 napisał:

Bateria trochę lepiej w moim odczuciu, lepsze soty mam, wcześniej 3,5h porażka, teraz ok 4,5h

O SOT się nie wypowiem, ale po nocy widzę, że u mnie bateria gorzej :(

Nie spodziewałbym się, że będzie lepiej - Mi8 ma swoje lata, a jest bardzo udanym modelem, więc Xiaomi będzie nas zmuszać do kupna nowszego modelu celowym psuciem m.in. prądożerności w kolejnych aktualizacjach. Klasyka, raczej wszystkie firmy tak robią, taki mamy świat.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, peseq napisał:

Dlatego po roku nie ma sensu aktualizować :)

Wysłane z mojego S10+ przy użyciu Tapatalka
 

Chyba przesada. Mam Termin Note 4 X 2 lata i działa tak samo sprawnie na MIUI 11 jak 2 lat temu na jakimś starszym, czyli dobrze.

 

Po aktualizacji doszła jakaś apka mi browser - nie wiem czy to kolejna przeglądarka czy co. No i sama przeglądarka Xiaomi nie chce pozwolić odinstalować aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak patrzeć. Mając note 4X wyniki po 9h SoT były luzem, w Mi8 max to 7,5 h udało mi się wykręcić. Mam tel od października więc 6 miesięcy.

Zazwyczaj SoT średni między 6 a 7 h i to jest dla mnie wystarczające. Oczywiście nie mam włączonego LTE cały czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, shige napisał:

Pojawił się u kogoś problem z samo wyłączającym się AOD co kilkanaście godzin?

Oprócz tego wie ktoś jak po tej aktualizacji wyłączyć włącznie się asystenta głosowego przy przy przesuwaniu palca w górę od lewej lub prawej krawędzi?

Nie używam AOD, więc nie pomogę, a to drugie to nie wiem co dokładnie się dzieje ? Co do baterii wydaje mi się że w trybie czuwania ucieka jej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...