pkonrad

Mi 8 - aktualizacja Global do MIUI 11 i Android 10

Recommended Posts

Dnia 28.04.2020 o 09:35, 90tomash napisał:

Podobno coś to pomaga...

U mnie nie pomgło. Nadal prawie 20% leci przez noc, czyli masakra.

Screenshot_2020-04-30-10-06-02-889_com.pjw.batterywidget.jpg

Dnia 25.04.2020 o 22:09, shige napisał:

Pojawił się u kogoś problem z samo wyłączającym się AOD co kilkanaście godzin?

Oprócz tego wie ktoś jak po tej aktualizacji wyłączyć włącznie się asystenta głosowego przy przy przesuwaniu palca w górę od lewej lub prawej krawędzi?

Cześć,

Mam dokładnie to samo z AOD. To jest o tyle dziwne że po ostatniej zmianie Andka wszystko działało ok, wyłączał się w odpowiednich godzinach i tak dalej.
A teraz nie znalazłem sposobu aby działał - po jakimś czasie przełącznik zmienia się na OFF i tyle. Chyba trzeba liczyć że w kolejnej aktualizacji to poprawią.

Dnia 8.05.2020 o 10:05, pkonrad napisał:

Dzięki, wrzuciłem nową wersję AoD, zobaczymy czy pomoże

Edit:

Samo nowe AoD nie pomogło, wrzuciłem nowego Launchera i wyłączyłem opcję o wyłączaniu AoD przy oszczędzaniu energii i dopiero zadziałało, od 2 dni nie mam z tym problemu

@pkonrad, dzięki za pomoc

Panowie, dziś w nocy odłożyłem koło 1 tel. Wszystko wyłączone ,było około 40% akumulatora a rano tel wyłączony, 0 procent. 

W statystykach takie coś. 

Co mi tak zjadło ???? 

Screenshot_2020-05-26-09-28-00-230_com.miui.securitycenter.jpg

33 minuty temu, Orjon napisał:
Poprawki bezpieczeństwa z czerwca

Lepiej późno niż wcale :)

Screenshot_2020-07-16-12-33-53-062_com.android.updater.jpg Screenshot_2020-07-16-12-34-05-282_com.android.updater.jpg Screenshot_2020-07-16-12-46-38-023_com.android.settings.jpg

Ja już myślałem że to miui 12 jak pojawiła się aktualizacja a tu ledwo ponad 100mb poprawki bezpieczeństwa..   

• Haha 1

We wrześniu kończy się wsparcie dla Mi8 i jako, że obecna beta ssie pałę niemiłosiernie to chciałem się przerzucić na wersję stable. Czy możecie mi napisać jak jest z baterią na tym ROMie? 

12 godzin temu, Wako1986 napisał:

Wam się też wydaje że na tym v11.0.5.0. bateria trzyma lepiej jak na 11.0.4.0?

Baterię wiarygodnie ocenić można najwcześniej po ok. tygodniu od instalacji nowego ROM-u. W pierwszych dobach zwykle jest lepiej niż potem, co może być mylące w ocenie.

Po tych 2 dniach to mogę napisać tylko, że jakichś szczególnych, nowych problemów z baterią nie stwierdzam.

Żadnych innych nowych problemów też nie zauważyłem. Prawdopodobnie ta aktualizacja wnosi naprawdę bardzo niewiele nowego.

Jak wyjdzie to będzie. Zresztą na mi 8 i tak będzie wykastrowany z 3/4 nowych funkcji, więc tak ci zależy na wyższym nr wersji w informacjach o telefonie?

Jak wyjdzie to będzie. Zresztą na mi 8 i tak będzie wykastrowany z 3/4 nowych funkcji, więc tak ci zależy na wyższym nr wersji w informacjach o telefonie?
A możesz wymienić te 3/4 funkcji MIUI 12 których nie będzie w Mi 8 ?

Gdzie czytałem takie fajne zestawienie, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to widziałem.

Z grubsza nie będzie super taper, pływających okien i jakichś ficzerów do aparatu.

Pełne MIUI 12 z grubsza mówiąc dostana tylko urządzenia wydane w tym roku i to chyba nie wszystkie.

Znalazłem: https://www.notebookcheck.net/Stable-MIUI-12-updates-to-land-on-23-devices-from-next-month-Xiaomi-confirms.482396.0.html

Edited by radier

27 minut temu, radier napisał:

Gdzie czytałem takie fajne zestawienie, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to widziałem.

Z grubsza nie będzie super taper, pływających okien i jakichś ficzerów do aparatu.

Pełne MIUI 12 z grubsza mówiąc dostana tylko urządzenia wydane w tym roku i to chyba nie wszystkie.

Bzdury!

Mój Mi 8 na MIUI 11 Global Stable  ROM - https://www.youtube.com/watch?v=bOb0hnjcsTY

Przed chwilą, Orjon napisał:

Info jest niewiarygodne. Super tapety będą, pływające okna będą, ficzery być może nie, ale to się okaże.

Zgadza się. Jeśli chodzi o Super Tapety to moja Mi 8 już od dawna je ma ;)

20 godzin temu, Orjon napisał:

Info jest niewiarygodne. Super tapety będą, pływające okna będą, ficzery być może nie, ale to się okaże.

Ważne, czy nie wykastrują nagrywania rozmów i nie pogorszą aparatu.

Cała ta coraz bardziej zauważalna próba kopiowania IOS w najnowszej wersji MIUI spowodowała u mnie niechęć do Xiaomi. Według mnie są ważniejsze rzeczy do poprawy. 

Edited by mariusz.ur