Skocz do zawartości

Mi 8 - aktualizacja MIUI Global i Android 10


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.04.2020 o 22:09, shige napisał:

Pojawił się u kogoś problem z samo wyłączającym się AOD co kilkanaście godzin?

Oprócz tego wie ktoś jak po tej aktualizacji wyłączyć włącznie się asystenta głosowego przy przy przesuwaniu palca w górę od lewej lub prawej krawędzi?

Cześć,

Mam dokładnie to samo z AOD. To jest o tyle dziwne że po ostatniej zmianie Andka wszystko działało ok, wyłączał się w odpowiednich godzinach i tak dalej.
A teraz nie znalazłem sposobu aby działał - po jakimś czasie przełącznik zmienia się na OFF i tyle. Chyba trzeba liczyć że w kolejnej aktualizacji to poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2020 o 10:05, pkonrad napisał:

Dzięki, wrzuciłem nową wersję AoD, zobaczymy czy pomoże

 

Edit:

Samo nowe AoD nie pomogło, wrzuciłem nowego Launchera i wyłączyłem opcję o wyłączaniu AoD przy oszczędzaniu energii i dopiero zadziałało, od 2 dni nie mam z tym problemu

@pkonrad, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
12 godzin temu, Wako1986 napisał:

Wam się też wydaje że na tym v11.0.5.0. bateria trzyma lepiej jak na 11.0.4.0?

Baterię wiarygodnie ocenić można najwcześniej po ok. tygodniu od instalacji nowego ROM-u. W pierwszych dobach zwykle jest lepiej niż potem, co może być mylące w ocenie.

Po tych 2 dniach to mogę napisać tylko, że jakichś szczególnych, nowych problemów z baterią nie stwierdzam.

Żadnych innych nowych problemów też nie zauważyłem. Prawdopodobnie ta aktualizacja wnosi naprawdę bardzo niewiele nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie czytałem takie fajne zestawienie, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to widziałem.

Z grubsza nie będzie super taper, pływających okien i jakichś ficzerów do aparatu.

Pełne MIUI 12 z grubsza mówiąc dostana tylko urządzenia wydane w tym roku i to chyba nie wszystkie.

 

Znalazłem: https://www.notebookcheck.net/Stable-MIUI-12-updates-to-land-on-23-devices-from-next-month-Xiaomi-confirms.482396.0.html

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, radier napisał:

Gdzie czytałem takie fajne zestawienie, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to widziałem.

Z grubsza nie będzie super taper, pływających okien i jakichś ficzerów do aparatu.

Pełne MIUI 12 z grubsza mówiąc dostana tylko urządzenia wydane w tym roku i to chyba nie wszystkie.

Bzdury!

Mój Mi 8 na MIUI 11 Global Stable  ROM - https://www.youtube.com/watch?v=bOb0hnjcsTY

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, radier napisał:

Info jest niewiarygodne. Super tapety będą, pływające okna będą, ficzery być może nie, ale to się okaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pojawiło się długo wyczekiwane MIUI 12 dla Mi 8

MIUI V12.0.1.0.QEAMIXM

Recovery - https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QEAMIXM/miui_MI8Global_V12.0.1.0.QEAMIXM_e81bc73682_10.0.zip

OTA - https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QEAMIXM/miui-blockota-dipper_global-V11.0.5.0.QEAMIXM-V12.0.1.0.QEAMIXM-9281342104-10.0.zip


Changelog:

  • Super wallpapers
    • Fix: Status bar colors weren't displayed correctly in the Dark mode
  • Control center
    • New: Swipe down from the upper left corner to open Notification shade and from the upper right corner to open Control center
    • Optimization: Control center layout in landscape mode
  • Dark mode
    • Optimization: Brightness and color improvements for wallpapers in Dark mode
  • System
    • Fix: Home screen went black and started flashing after unlocking in some cases
    • Updated Android Security Patch to September 2020. Increased system security.
  • Phone
    • Fix: UI elements for accepting calls weren't displayed in some cases
  • Lock screen
    • Fix: Custom signature didn't appear on the Lock screen
  • Status bar, Notification shade
    • Fix: Status bar wasn't displayed correctly with color inversion
  • Camera
    • New: A new mode for scanning documents
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artek napisał:

Dziwne, u mnie cały czas miui 11 jako niby najnowsza wersja w aktualizacji systemu. Jest jakiś sposób żeby to wymusić?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Tak. Pobierasz wyżej wstawiony plik OTA z linku. Następnie wchodzisz w ustawienia i aktualizacja, klikasz ileś razy na logo miui 11. Wyskoczy informacja o dodatkowych funkcjach. 3 kropki w prawym górnym rogu, wybierz paczkę aktualizacji i wskazujesz pobrany plik zip.

 

 

Edytowane przez shige
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shige dzięki, działa

Pytanie do tych co mają już miui 12 - czy Wasze tapety na ekranie głównym i ekranie blokady też się tak przyciemniły?

 

Edit: znalazłem rozwiązanie.

Trzeba przytrzymać przycisk "Tryb ciemny" na belce powiadomień -> pojawi się okno z ustawieniami trybu ciemnego -> odznaczyć opcję "Dostosuj tapetę do trybu ciemnego"

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2020 o 00:37, shige napisał:

Tak. Pobierasz wyżej wstawiony plik OTA z linku. Następnie wchodzisz w ustawienia i aktualizacja, klikasz ileś razy na logo miui 11. Wyskoczy informacja o dodatkowych funkcjach. 3 kropki w prawym górnym rogu, wybierz paczkę aktualizacji i wskazujesz pobrany plik zip.

 

 

OTA czy Recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 92christof napisał:

Zrobiłem aktualizację i mam na dole ekranu taką belkę. Ma ktoś podobny problem? Po ponownym uruchomieniu chwilę jej nie ma, a później już na stałe.

Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Wyświetlacz pełnoekranowy  -> Ukryj wskaźnik pełnego ekranu

Edytowane przez mrosi
Edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości...?
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...