Skocz do zawartości

Mi 8 - aktualizacja MIUI Global i Android 10


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pkonrad napisał:

To jest oficjalny ROM od Xiaomi.

Dzięki za odpowiedź. Trochę mnie zmyliło, że na stronie miuipolska widnieje jako wersja stabilna, a kiedyś stabilne to były wybierane devy (tak jak pisałem wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na Mi 8 - aktualizacja Global do MIUI 11 i Android 10

Mam dziwny problem na tym ROM-ie. Brak wibracji przy połączeniach przychodzących, gdy dzwonek jest wyciszony. Wibracje są włączone, ale nic nie wibruje. Trochę to uciążliwe, bo wiele połączeń już przegapiłem przez to (ratuje mnie dioda/latarka, ale też nie zawsze tel. leży plecami do góry).

Ktoś coś?

DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2020 o 18:39, Orjon napisał:


Lol, gdzie takie info u nas wisi? Wskaż mi linka, bo to jest niemożliwe.

No ja to widze w menu "Pobierz MIUI -> Pobierz MIUI 11 Stabilne" i jak w to wejdziesz to labelka strony też ma "Urządzenia Xiaomi z MIUI 11 w wersji Stabilnej".

Link: https://miuipolska.pl/pobierz-miui-11-stabilne/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artek napisał:

No ja to widze w menu "Pobierz MIUI -> Pobierz MIUI 11 Stabilne" i jak w to wejdziesz to labelka strony też ma "Urządzenia Xiaomi z MIUI 11 w wersji Stabilnej".

No ale nie ma wersji takiej jak podałeś. Jest QEACNXM - a to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie ma wersji takiej jak podałeś. Jest QEACNXM - a to różnica.
Faktycznie.
Musiałem coś wcześniej źle spojrzeć bo byłem przekonany, że na stronie jest wpisana ta wersja, o której mówiłem.

A tak zapytam, warto bawić się w instalację tej wersji stabilnej od miuipolska? Duże różnice są względem tej oficjalnej wersji stabilnej?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1750]artek[/mention] dla mnie największą różnicą jest wsparcie szyfrowania. W xiaomi.eu tego nie ma. Znaczy możesz edytować fstab, tylko to trzeba robić po każdej aktualizacji gdzie musisz wykonać format data. Jeśli chcesz mieć zaszyfrowane dane to odradzam Xiaomi.eu.
Dzięki za odpowiedź.
Mnie najbardziej zależny na stabilności i braku błędów. Na razie jestem na tym oficjalnym romie i większych problemów nie zaobserwowałem, ale dlatego podpytałem o opinie.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak sądzicie, będą jeszcze jakieś większe aktualizacje tego modelu?

Np. nagrywanie filmów (zmiany odcieni tła) działa nieprawidłowo od bardzo dawna albo nawet od zawsze.

Ostatnia aktualizacja zabezpieczeń jest z datą 01.01 a już mamy kwiecień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat z baterią. Inni też o tym pisali. Przez noc potrafi spaść o 25%!

Dziś odkryłem, że sporo pomaga wyłącznie funkcji "ekran zawsze włączony". Od razu dodam, że gdy pół roku temu, czy tam więcej, zaczynałem się nieufnie bawić tą funkcją, to testowałem to starannie i jej wpływ na baterię był bardzo mały! Dlatego zacząłem jej używać na stałe. Najwyraźniej niedawno musieli chyba coś skopać w tej funkcji, że zaczęła tak żreć...

Sprawdźcie, może i u Was trochę pomoże. Ale na cud bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam czystą instalację miflashem i wyszukiwanie z polskimi znakami działa. Ewidentnie masz coś z ustawieniami namieszane.

Nie ma co namieszać.

Mam kilku znajomych z mi 9t. Wszystkie fony na oficjalnym globalu. U niektórych działa wyszukiwanie u niektórych nie.

Zastanawiam się czy reset do fabrycznych mi pomoże z tym.

 

Możecie podesłać mi swoje ustawienia?

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jakoś ręcznie wgrać 11 0 6 0 ? np z tej strony https://izadi.xyz/downmi/?fbclid=IwAR0F_rL7LteT8b790blcjJ2VsLCot-ieJcOfxGRqdZsqMwGO_4J09ORUrIk 
Bo na tym 0 3 bateria schodzi w oczach 
Nie widziałem nigdzie globala 11.0.6
Jeśli już jest to pewnie że można

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...