Skocz do zawartości

MIUI 10 - zbiór problemów


Wojtorb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Piszę na forum dlatego że aplikacja "Opinie" nie spełniła swojej roli.

Nabyłem urządzenie "Saramonic SmartRig +" który najprościej opisać można jako zewnętrzy interfejs audio do podłączenia pod telefon. Można pod niego podpiąć np. mikrofon i gitarę i nagrać za pomocą telefonu dobrej jakości zapis dźwięku. Podpina się go telefonu przez złącze mini jack (identyczne jak do słuchawek z mikrofonem). Niestety na telefonie Redmi 4X występuje jakiś dziwny problem na "wejściu" przez co dźwięk jest przesterowany w momencie wejścia do telefonu. Moja mama ma taki sam telefon - u niej również występuje ten problem. Z kolei na telefonie mojego kolegi Redmi 5 plus wszystko działa jak powinno. Na starszej wersji Miui (9.cośtam) wszystkie objawy były takie same.

Mam podejrzenie że gdzieś w sofcie musi być jakiś błąd związany z domyślną czułością wejścia mikrofonowego (?) czy coś w ten deseń - będę wdzięczny za rozwiązanie tego problemu. :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wojtorb napisał:

MIUI Global 10.1 Stabilna

Na przyszłość: dział Bugi służy zgłaszaniu błędów w MIUI Polska/EU. Błędy w MIUI globalnym zgłaszamy na forum... globalnym.

I taka rada...: racz z łaski swojej pofatygować się i przewinąć stronę Forum w dół. Tam naprawdę coś jest. Między innymi dział Redmi 4X, do którego ten temat przeniosłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się pofatyguję gdziekolwiek byleby znaleźć możliwość zgłoszenia tego problemu. Może jesteś w stanie mi podać gdzie mogę napisać informację do programistów Xiaomi? Dziwnym przypadkiem szukałem w internecie i niestety nie ma nigdzie ogłoszonego supportu dla użytkowników. Przez telefon z panią z Xiaomi nie udało mi się dogadać...

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od czasu aktualizacji do MIUI10 nie mogę zmienić dźwięku alarmu. Cały czas jest domyślnie ustawiony inteligentny alarm, którego w żaden sposób nie mogę zmienić i przez to nie mogę się obudzić :D

Druga sprawa to brak funkcji wyłączenia ekranu blokady.  W MIUI 9 można było wyłączyć pierwszy etap blokady (przesunięcie ekranu w górę). Obecnie nie ma takiej możliwości i za każdym razem gdy chcę odblokować ekran to najpierw muszę przesunąć palcem w górę, a dopiero później wpisać kod lub wzór. Jak pominąć te przesunięcie palcem?

Ktoś spotkał się z tymi problemami? Może ktoś znalazł rozwiązanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na MIUI 10 - problem z zewnętrznym żródłem dźwięku
15 minut temu, smajki napisał:

Przegladnałem  cały   "ekran blokady i hasła i nie widże tego w miui 10 w 9 miałem , tu nie moge  znaleść, podrzućcie jakies screeny 

Ustawienia/ informacje o telefonie/ klikasz kilka razy na wersję Miui (aktywujesz opcje programistyczne)

Teraz wychodzisz do ustawień/ dodatkowe ustawienia/ opcje programistyczne/ pomiń ekran blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Po aktualizacji do miui 10 zauważyłam coś dziwnego czego wcześniej nie było.  Otóż po założeniu nowego folderu (nie ważne czy z eksploratora systemowego czy innego) po kilku dniach folder znika?

Ma ktoś podobnie? Jest to dość uciążliwe bo łatwo stracić pliki. Nigdzie pomocy na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na MIUI 10 - zbiór problemów
  • kamillm promował(a), przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...