ZduneX25

MIUI 8.12.13

Recommended Posts

nie ma problemów z siecią na Mi6 itp, więc raczej sprawdźcie sim na innych telefonach, albo inne simy.

Edited by acocieto
  • Like 1

@mrosi po dłuższym użytkowaniu u mnie teraz jest odwrotnie, pamięć z apek wyczyszczona - otwieram sms'y i wszystko jest ok, a po chwili nazwy kontaktów zmienia na numery i one tak zostają.

@tomasznowak coś w tym jest bo na wifi w chrome zanim zacznie wczytywać stronę, mija kilka sekund. W Google Play też wywala komunikaty, że nie można pobrać aktualizacji - przełączam się tylko na dane mobilne (play), bez problemu pobiera i instaluje.

@firefighter było kiedyś pisane, że ta opcja jest w gappsach, ale niestety xiaomi nie było skłonne by umożliwić użytkownikom korzystanie z niej, stąd takie komunikaty.

W RN4X mam problem z działaniem słuchawek telefon od dwóch dni widzi podłączone. Myślałem że to jakieś mechaniczne uszkodzenie ale przed chwilą zauważyłem gdy wyciągam słuchawki muzyka pauzuj a po włożeniu zaczyna odtważać. Więc gdzieś w systemie pojawia się informacja o zmianie ale nie wszędzie ma to efekt. 

U mnie internet czasami świruje ale na WIFI

Edited by Glab

17 godzin temu, Voltron napisał:

Ktoś jeszcze potwierdzi dobre czasy pracy na baterii?

Chyba Minote3 na pewno tak ma bo tutaj też ktoś potwierdził  https://xiaomi.eu/community/threads/battery-drain.47983/

Aż się boję nowego weekly beta. Mam nadzieję że tego nie "poprawią". 

Ciekawe jak mi8se bo kilka tygodni nie było romu. To co w note 3 niekoniecznie w mi8se się sprawdzi :(

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

13 godzin temu, abc00 napisał:

@mrosi po dłuższym użytkowaniu u mnie teraz jest odwrotnie, pamięć z apek wyczyszczona - otwieram sms'y i wszystko jest ok, a po chwili nazwy kontaktów zmienia na numery i one tak zostają.

@tomasznowak 

@firefighter

Mam tak samo na mix2s ma ktoś rozwiązanie tego problemu może nowa wersja to naprawi

A zainstalowałem dla testów... Póki co w porównaniu z xiaomieu stable to auto jasność działa jakoś ospale

Zmiana motywu, wielkości czcionki nie pomoże, na niektorych typach jest źle ustawiona rozdzielczość albo po aktualizacji nie zmienia sie na właściwą. Ja tak miałem od 2 aktualizacji  . Pomógł co dziwne restart do fastboot, bez żadnych zmian, po prostu XiaoMiTool mi zrestartował komórkę. I od tego czasu problem zniknął. Nie wiem ale ten sposób działa chyba, że tool coś dokłada od siebie, ale nie sądzę. 

Edited by pawelt

Nie działa mi revolut. Aplikacja się nie włączy - staje na białym tle z R

Edit: PayPal też się nie włączy...

Co mnie podkusilo żeby zostawić stable

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...

Guest
This topic is now closed to further replies.