ite

Zamknięcie tematu - mrosi

Recommended Posts

Witam mam problem najpewniej zepsuty czujnik, ale chciałem się upewnić na forum więc założyłem temat na forum a tu temat zamknięty - "przejrzyj forum". Nigdzie takiego wątku, nie znalazłem, żeby ktoś miał tak niskie odczyty, więc nie wiem które forum miałbym przejrzeć, również żadne urządzenie nie przeszkadza temu czujnikowi.

2 godziny temu, ite napisał:

Witam mam problem najpewniej zepsuty czujnik, ale chciałem się upewnić na forum więc założyłem temat na forum a tu temat zamknięty - "przejrzyj forum". Nigdzie takiego wątku, nie znalazłem, żeby ktoś miał tak niskie odczyty, więc nie wiem które forum miałbym przejrzeć, również żadne urządzenie nie przeszkadza temu czujnikowi.

Tylko jeszcze napisz, gdzie go założyłeś. I napisz o tym, że założyłeś ten wątek w tej samej minucie, w której zarejestrowałeś się na Forum, a także o tym, że nawet nie chciało Ci się przewinąć strony Forum w dół, żeby odnaleźć ten dział:

https://miuipolska.pl/forum/forum/59-pozostałe-urządzenia-xiaomi/

w którym jest wątek poświęcony czajnikowi Xiaomi.

Ręce opadają. Ja mam tylko jedno określenie na takie zachowanie. Rozpoczyna się na literę "L"...

@ZduneX25, @glaedrem, chyba trzeba pomyśleć poważnie nad dodaniem modułu, który umożliwi założenie wątku po dokonaniu np. 50 wpisów na Forum. Jak już wysiadam powoli z delikwentami takimi jak ten tutaj...

Istnieją fora gdzie jest więcej użytkowników, mają też moderacje i regulamin i nie ma takich cyrkow jak tutaj. Za parę lat jak ktoś zapyta o xiaomi albo miui to czuję że będziesz cytowany jak w tej chwili cytuję się posty moderacji z elektrody czyli.... "poszukaj, było na forum", "zamykam temat, było", "zasilacz z czarnej listy".

Pozdrawiam i nie wejdę tutaj więcej wiec nie oczekuję odp, zabladzilem w poszukiwaniu regulaminu - serio.

• Like 1

5 godzin temu, rafal1435 napisał:

Istnieją fora gdzie jest więcej użytkowników, mają też moderacje i regulamin i nie ma takich cyrkow jak tutaj. Za parę lat jak ktoś zapyta o xiaomi albo miui to czuję że będziesz cytowany jak w tej chwili cytuję się posty moderacji z elektrody czyli.... "poszukaj, było na forum", "zamykam temat, było", "zasilacz z czarnej listy".

Pozdrawiam i nie wejdę tutaj więcej wiec nie oczekuję odp, zabladzilem w poszukiwaniu regulaminu - serio.

Zgadzam się w 100%.