Skocz do zawartości

Problem z aktualizatorem w Redmi 4X. Pobiera ROM od Redmi Note 5 Pro.


ValdeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Problem mój polega na tym że posiadam na moim Redmi 4x wersję miui.eu 

Screenshot_2018-12-11-22-58-02-893_pl.zdunex25.updater.thumb.png.aa532bd4100dd72fe814e28942e9a655.png

Gdy dostaję informację o dostępnej nowej wersji to sprawdzam i ściągam ją ale nie instaluję.Screenshot_2018-12-11-22-58-30-803_pl.zdunex25.updater.thumb.png.4ee3bdf0e773e4b89e93a3cef5850af0.png

I co się okazuje,że to jest wersja na Redmi Note 5 Pro. Może ktoś mi wyjaśni w czym tkwi problem gdyż za pierwszym razem potwierdziłem instalację i smartfon zainstalował z błędem aktualizację. Niestety po uruchomieniu zawisł na logo Mi i koniec,tylko mogłem przejść w tryb Fastboot a w recovery niestety już nie. Jakoś z tego wybrnąłem poprzez Mini  Fastboot ADB.Telefon odblokowany a teraz co jakiś czas dostaję informację o nowej wersji ,tej właśnie od Redmi Note 5 Pro. Nie wiem co jest grane.

Edytowane przez ValdeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat

Ponieważ po ściągnięciu zip-a ma on takie oznaczenia :

xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_8.12.6_v10-8.1.zip

 

IMG_20181212_193956.jpg

Tak sobie myślę że instalacja tego romu zostawiła po sobie jakieś odniesienia i teraz próbuje na siłę mi instalować tego zip-a. Nie wiem czy czyszczenie dalvik i innych takich coś pomoże.

Edytowane przez ValdeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że nic nie gmerałem w build.prop. Sam jestem zaskoczony tą sytuacją bo do tej pory wszystkie aktualizacje (tygodniowe)przechodziły bez zarzutu.

Edit:

Wgrałem dzisiaj "tygodniówkę" z serwera alternatywnego i o dziwo updater nie wciska mi już Romu z Redmi Note. Zobaczymy czy sytuacja ustabilizowała się (mam nadzieję).

Wszystko ustabilizowało się po wgraniu ostatniej aktualizacji więc uważam że można temat zamknąć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Problem z aktualizatorem w Redmi 4X. Pobiera ROM od Redmi Note 5 Pro.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...