Jump to content

Model ekranu 47-00 i 46-00

Recommended Posts

Ja np. brałem na aliexpress, razem z ramką/szkieletem aby nie bawić się w to klejenie tylko przełożyć resztę bebechów. Na jakość oryginału nie ma co liczyć. Jest trochę gorzej. Ekran ciemniejszy, kolory jakby mniej żywe (biel bardziej żółta może). No i mój ekran ma subpiksela.. Dostałem 10$ zwrotu bo przepychankach ze sprzedawcą. Nie chciało mi się demontować i odsyłać tego bo wyprawa nie warta skórki. Ogólnie żałuję że rozbiłem swój bo miałem może z 2 miesiące i pech :) No ale cóż przyzwyczaiłem się do tego zamiennika i jest okej. Acha plus tej wymiany jest taki że teraz w końcu normalnie świeci dioda powiadomień :) bo na oryginale jest naklejona folia przyciemniająca, która chyba głównie ma maskować czujnik zbliżeniowy, no i teraz również widać u mnie ten czujnik.

Edited by fake4r
On 12/11/2018 at 1:32 PM, fake4r said:

Chodzi o kolor. 46 to czarny a 47 biały.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Niestety, to nie kwestia koloru. Kupiłem biały i dostałem wersję 46-00. Zaczynam się obawiać, że to kwestia jakości albo jednak modelu telefonu :/

• 2 weeks later...

Zamontowałem 46-00 do Redmi Note 5 4/64. Poza tym, że cięzko to cholerstwo otworzyć przy użyciu karty kredytowej - polecam jednak zaopatrzyć się w jakieś plastykowe kostki, czy cokolwiek co do tego służy ;) - to wydaje się całkiem niezły jakościowo. Ciężko powiedzieć czy coś nie wypłynie w międzyczasie ale nie widzę ogromnej różnicy z oryginalnym. Poza tam jednym drobnym ubytkiem, gdzie widać mały prześwit w podświetleniu - chyba, bo to raczej nie martwy piksel. Nadal nie jestem przekonany co do różnicy jedynie w kolorze, no ale nie mam porównania. Podsumowując, 46-00 w kolorze białym został podłączony i działa imho dobrze.

• 2 weeks later...