Skocz do zawartości

Model ekranu 47-00 i 46-00


FranzMaurer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja np. brałem na aliexpress, razem z ramką/szkieletem aby nie bawić się w to klejenie tylko przełożyć resztę bebechów. Na jakość oryginału nie ma co liczyć. Jest trochę gorzej. Ekran ciemniejszy, kolory jakby mniej żywe (biel bardziej żółta może). No i mój ekran ma subpiksela.. Dostałem 10$ zwrotu bo przepychankach ze sprzedawcą. Nie chciało mi się demontować i odsyłać tego bo wyprawa nie warta skórki. Ogólnie żałuję że rozbiłem swój bo miałem może z 2 miesiące i pech :) No ale cóż przyzwyczaiłem się do tego zamiennika i jest okej. Acha plus tej wymiany jest taki że teraz w końcu normalnie świeci dioda powiadomień :) bo na oryginale jest naklejona folia przyciemniająca, która chyba głównie ma maskować czujnik zbliżeniowy, no i teraz również widać u mnie ten czujnik.

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamontowałem 46-00 do Redmi Note 5 4/64. Poza tym, że cięzko to cholerstwo otworzyć przy użyciu karty kredytowej - polecam jednak zaopatrzyć się w jakieś plastykowe kostki, czy cokolwiek co do tego służy ;) - to wydaje się całkiem niezły jakościowo. Ciężko powiedzieć czy coś nie wypłynie w międzyczasie ale nie widzę ogromnej różnicy z oryginalnym. Poza tam jednym drobnym ubytkiem, gdzie widać mały prześwit w podświetleniu - chyba, bo to raczej nie martwy piksel. Nadal nie jestem przekonany co do różnicy jedynie w kolorze, no ale nie mam porównania. Podsumowując, 46-00 w kolorze białym został podłączony i działa imho dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...