Wild_Boxer

Czarny ekran i godzina z pikseli

Recommended Posts

Witam! Ostatnio wymieniałem gniazdo ładowania i baterię w moim Redmi Note 4. Po złożeniu go w całość i naładowaniu przyszedł czas na uruchomienie. Pierwsze wrażenie dobre bo telefon się uruchomił, ucieszony chcę już go odblokować i w końcu użytkować, jednak popadłem w rozczarowanie. Wyświetla mi się tylko czarny ekran i godzina która na dodatek jest taka kwadratowa jak z "Minecraft". Nie mogę odblokować telefonu poprzez czytnik linij papilarnych, bo pierwsze odblokowanie po włączeniu telefonu następuje poprzez np.: ustawiony kod PIN (w moim przypadku). Jest dźwięk np Messenger'a są wibracje ale nie mogę odblokować telefonu, włącz/wyłącz nic nie pomaga. Dodam że parę razy przy użytkowaniu mi się to zdarzyło, ale wystarczyło go leciutko puknąć i wszystko wracało do normy, niestety nie w tym przypadku. Proszę o szybką odpowiedź czy da się to uratować czy np.: zakład od spraw telefonów dałby radę to usunąć.

P_20181210_175612.jpg

Skoro musiałeś pukać telefon żeby prawidłowo działał to by oznaczało że jest usterka fizyczna, bo soft od pukania no to się nie naprawia. Więc trza dojść czy to np jakiś zimny lut czy pęknięcie płyty/ścieżki albo jakiś niekontaktowe na taśmie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

No zależy co jest uszkodzone, bo jak pękła płyta główna no to takie uszkodzenie ciężko naprawić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka