Skocz do zawartości

Mi 8 Se nie włącza się po aktualizacji


dedul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie, po ściągnieciu aktualizacji i naciśnięciu przycisku instaluj wyłączył się i teraz cały czas widnieje obraz FASTBOOTa nie daje nic wyłączanie na przyciskach pojawi się cały czas to samo.

Jak to teraz ugryżć ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowysz na stan wczorajszy czyli MIUI 10: 8.11.15 po przez opcję aktualizację

Na drugim telefonie MI8 w ten sam sposób poszło bez problemu, na moim starszym Redmi Pro też wszystko działa.

Edytowane przez dedul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dedul napisał:

już tego nie ogarniam

Błagam... powiedz, że zanim odpaliłeś MiFlasha odpaliłeś tutorial MiFlasha(aby wiedzieć co i kiedy klikać i nie zablokować sobie BL) i pobrałeś odpowiedni soft pod MiFlash ze strony Xiaomi, ja już na prawdę dziś cierpliwości nie mam, aby wyjaśniać podstawy, które są na forum od x czasu w setkach wątków...

PS: Na przyszłość, jeżeli chcesz mi odpowiedzieć używaj @Nick lub cytuj konkretną część posta (zaznaczasz i klikasz dymek "Cytowanie selektywne"). Jestem jeden, nas na forum kilkaset, nie pamiętam odpisywać w każdym wątku, jeżeli nie mam powiadomienia, że taka odpowiedź jest potrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nezumi napisał:

Błagam... powiedz, że zanim odpaliłeś MiFlasha odpaliłeś tutorial MiFlasha(aby wiedzieć co i kiedy klikać i nie zablokować sobie BL) i pobrałeś odpowiedni soft pod MiFlash ze strony Xiaomi, ja już na prawdę dziś cierpliwości nie mam, aby wyjaśniać podstawy, które są na forum od x czasu w setkach wątków...

PS: Na przyszłość, jeżeli chcesz mi odpowiedzieć używaj @Nick lub cytuj konkretną część posta (zaznaczasz i klikasz dymek "Cytowanie selektywne"). Jestem jeden, nas na forum kilkaset, nie pamiętam odpisywać w każdym wątku, jeżeli nie mam powiadomienia, że taka odpowiedź jest potrzebna...

Tak wszystko jak w tym poradniku

Soft też pobrałem odpowiedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Jaki soft pobrałeś? Przy podłączeniu fona w trybie fastboot do MiFlash i refreshu pokazuje się kod urządzenia? Czy przy ostatni MiFlash robileś opcję "Flash_all"
 czy może "Flash_all_and_lock"?

Xiaomi Mi 8 Lite Latest Global Stable Version Fastboot File Download

Telefon cały czas jest w trybie fastboot

kod urządzenia się pokazuje i dałem opcję Flash_all , będę musiał wysłać do micenter bo nie poradzę sobie z tym :(

Edytowane przez dedul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dedul Masz Mi8 SE(sirius), a próbujesz wrzucić soft do Mi8 Lite(platina)... Pobierz soft dla Mi8 SE... Tylko upewnij się, czy nie masz tzw. ARB na swojej Mi8 SE (jak to zrobić znajdziesz na forum i w google), bo uceglisz sobie fon wgrywając androida 8.x na 9.x.

https://xiaomifirmware.com/roms/download-official-miui-roms-for-xiaomi-mi-8-se/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Nezumi napisał:

@dedul Masz Mi8 SE(sirius), a próbujesz wrzucić soft do Mi8 Lite(platina)... Pobierz soft dla Mi8 SE... Tylko upewnij się, czy nie masz tzw. ARB na swojej Mi8 SE (jak to zrobić znajdziesz na forum i w google).

https://xiaomifirmware.com/roms/download-official-miui-roms-for-xiaomi-mi-8-se/

 

Dobrze zrobiłem ? odpalam Minimal ADB and Fastboot wpisuję fastboot getvar anti i pojawia mi się anti:1 o to chodziło, i co to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

@dedul Teoretycznie jesteś bezpieczny, możesz wygrywać soft który podałem wyżej, teoretycznie też Fastboot powinien Cię chronić przed ew. cegłą z powodu ARB. Pamiętaj pobrać soft dla Fastboot, nie Recovery...

V10.0.1.0.OEBCNFH | Fastboot | Download  ten pobieram czyli dobry :)

Dzięki za pomoc resztę dokończę jutro bo do pracy czas sie zbierac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...