Skocz do zawartości

Rozłączanie wifi


Macuseek

Rekomendowane odpowiedzi

A więc we wrześniu zakupiłem mi max'a 3. Dostałem go z fake romem. Od początku miałem problemy z wifi, a mianowicie co jakiś czas niby mam zasięg ale strony się nie ładują, wideo się nie buforuje etc. Po wyjściu miui10 od razu zaktualizowałem do właśnie owej wersji(update robiłem przez updater a zipa miałem ze strony xda). Miałem nadzieję, że to coś da. Jednak miałem ten sam problem. Później postanowiłem zflashowac xiaomi.eu, ten sam problem.

Dane komórkowe działają bez zarzutów. Nie wiem czy to kwestia tego, że nie flashowalem xiaomi.eu na China ver. czy po prostu problem leży po stronie płyty. Jakieś rozwiązania? Czy powinienem spróbować zflashowac China stable a dopiero później xiaomi eu, czy raczej nie ma rozwiązania? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Globalu mam coś podobnego, tzn. że telefon krzyknie "brak zasięgu", ale to tylko w sytuacjach gdzie był ostro trenowany z sim, a znajdziecie się "gwałtownie" w zasięgu wifi i głupieje. Szybki zjazd z belką rozłączenie - włączenie wifi i problem się kończy... Ze dwa razy może tak miałem od sierpnia/września. 

 

 

Edyta: oba przypadki gdy cóś działałem w sieci - wejście do klatki - wejście do windy - walka z drzwiami - i zdziwienie "jak nie ma sieci?" ;-)

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tego nie mam... Sam mi nie rozłącza. 

No ja mam globala, może - jak kombinujesz z softem - zrób pełny wipe i clean wszystkiego i zobacz jak postawisz soft od nowa czy coś się zmieniło... Bo na problem sprzętowy to tak średnio wygląda... Za wybiórczo rozłącza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...