Skocz do zawartości

MI8 problemy z wersją MI8_V10.1.2.0.PEACNFI_v10-9


DamianLisu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wpadłem wczoraj po instalacji MI8_V10.1.2.0.PEACNFI_v10-9 w twardego bricka.

Skąd ten brick się wziął. Po wrzuceniu w/w softu telefon wstał z tym że ekran był czarny, reagował tylko na przycisk zasilania, tj wyświetlało się to menu po przycisku zasilania.

Miałem kopię pod TWRP z 8.1 no i stało się. Przywróciłem ją.

Telefon umarł na amen, pomógł pewien brazyliczyk po teamviewerze za $20. Telefon wstał i wróciłem do tematu.

Oczywiście, nie byłbym sobą gdybym nie wrzucił tej feralnej wersji z powrotem na telefon, a co? Kto mi zabroni zawracać głowę brazyliczykowi po raz drugi, tym bardziej że telefon pozbawiony był jeszcze plecków.

No i słuchajcie, poprzednio, przed brickiem miałem w nawigacji systemowej ustawione gesty a nie przyciski i tak też ustawiałem teraz po przywróceniu telefonu do życia. Efekt. Ten sam.

Coś mnie tchnęło, reset w TWRP do ustawień fabrycznych i nie gesty a przyciski. I teraz efekt. Telefon chodzi. Zmiana na gesty, restart i ... klops. Ciemność, widzę ciemność....

Reset do ustawień fabrycznych no i zostają przyciski a nie gesty, szkoda bo przyzwyczaiłem się do nich.

 

Czy może ktoś potwierdzić tę przypadłość, czy to tylko mnie dotknęło?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, po aktualizacji system wstaje do czarnego ekranu i reaguje tylko na przycisk zasilania.

Właśnie robię backup tego co się da wyciągnąć z pamięci wew. zrobię formatowanie pamięci z poziomu recovery i będę instalował poprzednią wersję stabilną.

Też miałem aktywną nawigację gestami.

 

[Edit] Wstał normalnie po wgraniu 10.0.11 na andku 8.1

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że jak widzę, feralna wersja znikła z downloadu to dołożyć to tej wersji jeszcze muszę że w trybie "przycisków" telefon nie ma problemu z trybem obraz w obrazie np youtubem. Przy gestach niestety głos był a czasami obrazu ni hu hu. Widać gołym okiem że przejście do trybu picture in picture w trybie "przycisków" trwa ułamki sekund, gdzie w gestach musiał "pomyśleć" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...