Jump to content

Recommended Posts

Sorry za odkop, ale naszło mnie pewne pytanie odnośnie lizaka do v6 na mi4.. Albo w ogóle na v6.

Co takiego wprowadzi on do MIUI? Czy dzięki niemu chińczycy będą mieli jakieś większe pole dla różnych funkcji, czy zmieni się jedynie numerek ku uciesze wielu fanbojow numerkow?

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Od dawna nie jest to tylko nakładka.  Inne priorytety rozwoju systemu, inne rozwiązania i funkcje.  Jądrem jest Android - to oczywiste. Zauważ, że nawet zarządzanie cpu i baterią jest inne niż w And

@maxprime android 5.0 nowy wygląd interfejsu, wszystko wygląda inaczej, są super animacje sprawdź... Dalvik zastąpiony ART, w 5.0 nie ma juz dalvik...popatrz jak wyglądają aplikacje od google... To ty

Cóż to przykre, że użytkownik Nexusa musi czekać rok by dostać system gdzie ma nowe animacje bo .. tamte z Kitkata są złe? A te z JellyBeana? Aplikacje Google z 5.0? Każdy je może mieć na 4.4.   99%

No to rozgrzałeś mnie tym do czerwoności..normalnie aż nie mogę się doczekać aż będę miał dłuższy czas na baterii (kij ze codziennie wieczorem ładuje, nieważne czy 50% czy 10%) i nowy numerek...może jak poklikam w wersje androida to jakaś nowa ciekawa animacja z efektami laserowymi i błyskającym flashem będzie!

A tak to (sorry) chujnia. Sądziłem ze to coś ważniejszego niż ważnego, a okazało się ze to jest koniec końców mi kompletnie nie potrzebne xD

Edited by avish

Szybciej działający system (pewnie chodzi o ART) i większy czas na baterii. A i nowy design. Nic po za tym. Ja liczyłem ze owa aktualizacja pozwoli na wprowadzenie czegoś rewolucyjnego...ehh...nie umiem liczyć, a na matmie w pierwszej ławce siedziałem.

Szybciej działający system (pewnie chodzi o ART) i większy czas na baterii. A i nowy design. Nic po za tym. Ja liczyłem ze owa aktualizacja pozwoli na wprowadzenie czegoś rewolucyjnego...ehh...nie umiem liczyć, a na matmie w pierwszej ławce siedziałem.

Art jest dość rewolucyjne i jest to jedna z większych zmian w androidzie w ogole..

To, że nie zmieni się wygląd v6 i nie będzie miliona nowych funkcji,za to telefon będzie działał lepiej, aplikacje będą się szybciej otwierać i będzie mniejsze zużycie baterii,to nic? Wg mnie, to najważniejsze..

Wysłane z Mi2s

• Like 1

No to rozgrzałeś mnie tym do czerwoności..normalnie aż nie mogę się doczekać aż będę miał dłuższy czas na baterii (kij ze codziennie wieczorem ładuje, nieważne czy 50% czy 10%) i nowy numerek...może jak poklikam w wersje androida to jakaś nowa ciekawa animacja z efektami laserowymi i błyskającym flashem będzie!

A tak to (sorry) chujnia. Sądziłem ze to coś ważniejszego niż ważnego, a okazało się ze to jest koniec końców mi kompletnie nie potrzebne xD

Jak poklikasz wersję androida to pokaże się kolorowy lizak.

Wysłane z MI4

• Like 1

No ja mimo wszystko jestem ciekawy pracy na ART, już na dostosowanym do tego - 5.0 LP.

Uruchomiłem sobie ART na 4.4 i widzę różnice w szybkości otwierania aplikacji. To na pewno nie jest efekt placebo. MIUI jest 'ciężkie' i taki ART tutaj bardzo się przyda.

Co do wydłużenia czasu pracy baterii, to wiadomo różnic albo nie ma, albo są to kwestie 1-2 godzin. Tak przynajmniej z moich obserwacji wynika.

Ale tak czy siak, muszę wrócić na dalvik, bo potrzebuje Xposed i jego kilka modułów.

Mi2s powered by sMIUI

Edited by kulig007

@Acid, Pewnie tak będzie... No ale na to już, nic nie poradzisz. Póki co, coś za coś.

Ja sam czekam z niecierpliwością na rozwój Xposed pod ART. Jeszcze kilka dni wytrzymam, tak dla sprawdzenia. Ale potem powrót na wspomniany dalvik.

Mi2s powered by sMIUI

Edited by kulig007

Mi Note wejdzie na rynek z Lolipop.

Wiec wszystko będzie dopracowane.

Ale fantasta z Ciebie, oni z 4.4 sobie poradzić nie potrafią do końca, co widdać po cotygodniowych DEVach (jedno działało, potem już nie działa i tak w kółko), a Ty liczysz, że wyjdzie 5.0 i stanie się cud, gdyby nie Ivan to Mi2s do dziś by nie miał 4.4 bo też sobie z tym nie umieli poradzić. 5.0 też jemu zawdzięczamy choć na razie to w fazie testów.

• Like 1

Mi Note wejdzie na rynek z Lolipop.

Wiec wszystko będzie dopracowane.

Nie na pewno nie. 

Urządzenia Xiaomi wchodzą na rynek z tak zwanym przez nas "stable". A czegoś takiego nie ma na 5.0.

Najpierw jest dev 5.0 i potem z tego będzie rom factory dla Note. Zresztą 5.0 na Note ponoć jest. Widziałem fotkę z benchmarkiem z antutu chyba i tam był 5.0. Niby zrobione na konferencji czy jakoś tak. 

Widziałem też fotkę MI2 z MIUI 6 na 5.0. 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...