ZduneX25

MIUI 8.12.6

Recommended Posts

Po reupload na Redmi Pro:

1. Pliki na Source Forge i Dedyku nie przechodzą weryfikacji ZIP;

2. Po instalacji bez weryfikacji sygnatury nic nie poprawiło się z blokowaniem aplikacji. Wyłączyłem tą opcję na poprzedniej wersji Romu i już nie mogę jej wyłączyć. Dodaj wzór, potwierdź wzór, dodaj konto Xiaomi, konto zaakceptowane i crash... Wychodzi z opcji. Nie da się dodać aplikacji...

Edited by MiuiFan_83

11 godzin temu, acocieto napisał:

Systemowa apka SMS - po wejściu w każdej konwersacji z przypisanym w Kontaktach nr telefonu, widnieje tylko ten nr bez przypisanej nazwie numeru. Ktoś może się z tym spotkał? Czyszczenie nie pomaga.

W poprzedniej, jak i w tej aktualizacji to samo się dzieje.

RN4X

W tej aktualizacji przestał działać internet mobilny w Orange. Pojawił się nowy APN na liście, ipv6 którego nie można usunąć ani edytować.

Redmi 4x14ad676e5d6a5e5bffd3722e2b54c9c6.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Czy antirollback będzie w kolejnych wersjach włączony ?? takie dziwne teksty padają na chińskich forach... ??

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Tak, trzeba edytować plik /system/system/etc/apns-conf.xml

Trzeba zakomentować APN Orange internet z typem połączenia dun i w drugim APN Orange internet zmienić nazwę apn z internetipv6 na internet i typ połączenia z ipv6 na IP.

Później wejść w ustawienia APN i przywrócić wartości fabryczne.

23 minuty temu, MrBright napisał:

Czy antirollback będzie w kolejnych wersjach włączony ?? takie dziwne teksty padają na chińskich forach... ??

Dopóki nie ma oficjalnego info od MIUI (na ich forum), dopóty nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć... Równie dobrze to może być plotka... 

16 minut temu, Szpila napisał:

Tak, trzeba edytować plik /system/system/etc/apns-conf.xm

Trzeba zakomentować APN Orange internet z typem połączenia dun i w drugim APN Orange internet zmienić nazwę połączenia z internetipv6 na internet i typ połączenia z ipv6 na IP.

Skąd się biorą te błędne wpisy dot. APN? Czy one się pojawiają już w wersji China? Czy problem dotyczy tez ROM-ów Global?

Edited by latet

Miałem też tak na Mi Mix 2S.

Systemowa apka SMS - po wejściu w każdej konwersacji z przypisanym w Kontaktach nr telefonu, widnieje tylko ten nr bez przypisanej nazwie numeru. Ktoś może się z tym spotkał? Czyszczenie nie pomaga.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Nadal pojawiają się błędy jak w pierwszym wydaniu? Użytkownicy Mi6 proszę o opinię

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Mi Note 2: Na 8.12.7 nie łączy się z nadajnikami LTE, ustawienie preferencji na sieci "niższe" skutkuje połączeniem, ale bez internetu mobilnego (pewnie również z powodów APN). Po powrocie na 8.12.6 łączy się normalnie, internet mobilny też działa.

• Like 1

Mi note 3 - V1 chodzi bez zarzutu
V2 z OTA nie przechodzi weryfikacji ZIP. W twrp przez co nie da rady zainstalować .

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Z V2 do redmi 3s to samo

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Poza tym ma redmi 3s brak jest możliwości połączenia z ekranem MIBOX3 przez Youtuba. Poniżej ss błędu:
8f40f421811e84d67ea71e71e7b82fae.jpg

Ja jeszcze nie aktualizowałem (mam 8.11.29) i u mnie też pojawił się ipv6, więc to raczej nie jest wina tej wersji. Ale jakoś w Nju nie widzę problemu w działaniu internetu. 

2 godziny temu, slaweek napisał:

Cześć, czy jest jakiś sposób na odpalenie na r4x google camera.?

Właśnie ma ktoś pomysł? Bo w RN4X też nie mogę ogarnąć ;/

Czy w orientuje się ktoś czy udało się może przywrócić opcję ukrywania notcha w lub w którejś z ostatnich wersji? Jeśli nie, to czy w ogóle istnieje szansa, na przywrócenie tej opcji, pomimo usunięcia jej w Android Pie? Czy twórcy MIUIPolska są w stanie takową funkcjonalność zrealizować? Bardzo brakuje mi jej w Mi8SE

Mi 6. Nie działa internet mobilny Orange. Co z tym zrobić? Nie wiem jak poprzestawiać te apny.

4 godziny temu, Szpila napisał:

edytować plik /system/system/etc/apns-conf.xml

Mi6 T-Mobile wszystko działa bez problemu. Teraz testuję wytrzymałość baterii

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Offtop czy jest szansa ze Mi6 dostanie jakieś poprawki aparatu tak jak nowe mi8 i mix2s?

nie mam pojęcia jak to zrobic, co wpisać i gdzie. Tego apn co mam nie można edytować.

2 godziny temu, Thomas_Anderson napisał:

Apn zmienisz w ustawieniach telefonu. W menu Punkty dostępu

Oreo tastes better with Mi6

Edited by wookasz
  • Like 1

Mi5S ani z OTA ani ręczna wersja nie przechodzi weryfikacji ZIP w TWRP przez co nie da rady zainstalować.

Co z tym można zrobić?

6 godzin temu, devsss napisał:

Czy w orientuje się ktoś czy udało się może przywrócić opcję ukrywania notcha w lub w którejś z ostatnich wersji? Jeśli nie, to czy w ogóle istnieje szansa, na przywrócenie tej opcji, pomimo usunięcia jej w Android Pie? Czy twórcy MIUIPolska są w stanie takową funkcjonalność zrealizować? Bardzo brakuje mi jej w Mi8SE

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xda.nachonotch&hl=pl

Czy zmieniło się coś w przeciągu ostatnich 2-3 aktualizacji w domyślnych motywach pod względem ikon? Zmieniłem (przypadkiem) na inny motyw, a po powrocie ikony nie są już takie same (brak przezroczystego tła, brak "mniejszych wersji" ikon, np. messenger - sam dymek). Robiłem dziś rano aktualizację przeskakując jakoś 2-3 wersje i nie wiem czy to w tym doszukiwać się problemu.

56 minut temu, Hamman napisał:

U mnie ciągle pliki nie przechodzą weryfikacji. Jest jakieś rozwiązanie na to? Mam MI6.

U mnie to samo nadal.

Otrzymuje co chwile info o nowej aktualizacji ale brak weryfikacji rar

1 godzinę temu, Hamman napisał:

U mnie ciągle pliki nie przechodzą weryfikacji. Jest jakieś rozwiązanie na to? Mam MI6.

Zawsze możesz zrobić to co ja - najpierw backup dla bezpieczeństwa, a później zainstalować ZIP odznaczając opcję weryfikacji. Jest to ryzykowne - ale u mnie poszło i się nie wywalił. Nie mam tych powiadomień, ale tez niczego akurat dla mojej wersji nie poprawili i dalej apki nie dają się zabezpieczać hasłem / wzorem...

Tak, trzeba edytować plik /system/system/etc/apns-conf.xml

Możesz podpowiedzieć które linijki trzeba edytować?

mcc="260"       mnc="03"       apn="Internet"       password="internet"       type="default,supl,ia"       user="internet"       protocol="IP"       roaming_protocol="IP"       read_only="true"   />  

a to jest zakomentowane

mcc="260"       mnc="03"       apn="internet"       password="internet"       type="dun"       user="internet"       protocol="IP"       roaming_protocol="IP"   />  

Tak to u mnie wygląda.

13 godzin temu, robaks napisał:

Możesz podpowiedzieć które linijki trzeba edytować?

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.