Skocz do zawartości

Redmi note 2 uceglony?


hyperx

Rekomendowane odpowiedzi

Root doinstaluj z paczki przez twrp. Gdzieś tam wyżej był link do folderu.
Ok.dziękuję.
Na razie podoba się ten LingeageOS 14.1 Magiskiem.Działa dobrze poza jakimiś drobiazgami(nagrywanie video crashuje), sklep google ok.
Na pewno sprawdzę twój rom później.
Napisz koniecznie skąd to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, koko63 napisał:

Ok.dziękuję.
Na razie podoba się ten LingeageOS 14.1 Magiskiem.Działa dobrze poza jakimiś drobiazgami(nagrywanie video crashuje), sklep google ok.
Na pewno sprawdzę twój rom później.
Napisz koniecznie skąd to.

Jaki sot?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sot?
Jeszcze nie wiem dokladnie, na razie poznaję i manipuluję.Ciagle doładowania.Na początku miałem wrażenie, że wcina baterię i może tak było.Teraz po doinstalowanie w Magisk modułu LKT jest ok na starej baterii.
Dam znać co i jak.
Jeszcze nie wiem dokladnie, na razie poznaję i manipuluję.Ciagle doładowania.Na początku miałem wrażenie, że wcina baterię i może tak było.Teraz po doinstalowanie w Magisk modułu LKT jest ok na starej baterii.
Dam znać co i jak.
Teraz po 2 godzinach jest 38% i 1:34 do końca.uzywanie trochę bardziej intensywne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wymienioną baterie , ale ta też jest jakaś dziwna . Pierwsze ładowanie przyjęła 2100 mAh w dwie godziny . A teraz przy drugim już przy 1250 mAh telefon pokazuje że naładowane 100%.

Myślałem że może wina telefonu , ale jak włożę starą baterię to  ładuje ponad  2000 mAh  za każdym razem no i wytrzymuje  prawie cały dzień , a ta niby nowa kilka godzin .

Chyba już sobie daruję te baterie i tak po nowym roku będzie wymiana telefonu .Ostatnio wpadł mi w oko Xiaomi  Redmi Note 5 pro 4/64 . Fakt jest już  wersja 6  , ale jakoś mniej mi się

podoba ekran ,a reszta nie jest wcale jakąś nowością.

Jeśli macie jakieś rady co do tej baterii to byłbym wdzięczny   bo kolejny raz odsyłać do sklepu ?  chyba wszystkie tak mają........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fancik napisał:

Odebrałem wymienioną baterie , ale ta też jest jakaś dziwna . Pierwsze ładowanie przyjęła 2100 mAh w dwie godziny . A teraz przy drugim już przy 1250 mAh telefon pokazuje że naładowane 100%.

Myślałem że może wina telefonu , ale jak włożę starą baterię to  ładuje ponad  2000 mAh  za każdym razem no i wytrzymuje  prawie cały dzień , a ta niby nowa kilka godzin .

Chyba już sobie daruję te baterie i tak po nowym roku będzie wymiana telefonu .Ostatnio wpadł mi w oko Xiaomi  Redmi Note 5 pro 4/64 . Fakt jest już  wersja 6  , ale jakoś mniej mi się

podoba ekran ,a reszta nie jest wcale jakąś nowością.

Jeśli macie jakieś rady co do tej baterii to byłbym wdzięczny   bo kolejny raz odsyłać do sklepu ?  chyba wszystkie tak mają........

 

Czym to mierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Akus napisał:

Czym to mierzysz?

Mam taki mały mierniczek na USB który wtykam pomiędzy ładowarkę a telefon. Fakt chiński , ale sprawdziłem i w miarę dokładnie wskazuje , a przynajmniej na tyle  aby się zorientować w stanie baterii.Pokazuje  ile volt i amper idzie z ładowarki .  Ilość mAh która idzie do baterii  i w jakim czasie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...