Jump to content

Działy dla Mi8 SE oraz Mi8 Lite

latet
 Share

Recommended Posts

• 5 weeks later...

Fajnie, że skrócono sekcję działów telefonów (zgrupowano na dole te z zakończonym wsparciem ). Tym bardziej przydałoby się, aby pojawiły się niezależne działy dla Mi8 SE i Mi8 Lite.

Moim skromnym zdaniem, każdy model* telefonu powinien mieć swój dział, ale te działy nie powinny być dzielone na poddziały (Ogólna, Problemy, Modyfikacje, Akcesoria), bo to już zbyt duże rozdrobnienie.

W nazwach działów urządzeń powinny być uwidocznione nazwy kodowe, a teraz nie ma ich tam w ogóle, pomimo że jest wiele innych szczegółowych informacji.

* - przez model rozumiem urządzenie wymagające osobnego, własnego ROM-u, mające własną nazwę kodową typu "mido".

Xiaomi wypuściło już chyba ponad 50 modeli tel. i każda sensowna pomoc w połapaniu się w nich jest bezcenna :)

• 4 weeks later...

Działy Mi8EE i Pro naprawdę możecie skasować i tak każdy będzie pisał w dziale Mi8 a jak ktoś napisze w powyższych to nikt tam nawet nie zajrzy. 

Powtórzę się - skasujcie działy dla Mi8EE i Mi8 Pro a dział dla Mi8 nazwijcie Mi8/EE/Pro.

1. Wielkiej różnicy pomiędzy tymi modelami nie ma.

2. 99% posiadaczy Mi8/EE/ Pro i tak pisze w dziale Mi8.

3. Jak ktoś zada pytanie w dziale dla EE lub Pro to i tak prawdopodobnie nikt mu nie odpisze bo nikt tam nie zagląda.

4. Następuje dublowanie tematów/postów.

• 2 weeks later...