Sign in to follow this  
sp4ubw

MI8 - MultiMOD - ikony - zdjęcie dzwoniącego - głośność powiadomień - menu restartu - lista połączeń

Recommended Posts

Kilka modów zintegrowanych w jeden zip do TWRP.

Zawiera:

1. Dodatkowa opcja w dialerze do wyboru wielkości zdjęcia osoby dzwoniącej (wspólna wielkość dla odbierania i nawiązywania połączeń);

2. Rozszerzona ilość trybów sieci GSM;

3. Zaawansowane menu restartu;

4. Rozdzielona regulacja głośności powiadomień;

5. Kolorowa lista połączeń.

MOD jest w trzech wersjach do wyboru:

1. Wersja pozostawiająca oryginalny statusbar

Xeu_8.11.29_mod.zip

2. Wersja z powiadomieniami w statusbarze w dwóch liniach:

Xeu_8.11.29_mod_2lines.zip

3. Wersja bez zegara w statusbarze:

Xeu_8.11.29_mod_NoClock.zip

UWAGA. mod jest tworzony tylko dla xiaomi.eu i tylko z tym softem będzie współpracował. Proszę nie instalować na innych oraz pilnować wersji, gdyż inaczej skończy się bootloopem i wymagana będzie ponowna instalacja ROMu.

MOD będzie aktualizowany dla kolejnych softów xiaomi.eu.

Pliki pochodzą ze strony 4pda.ru

Link do oryginalnego tematu:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=912822&view=findpost&p=78777496

Screenshot_2018-11-30-22-48-33-458_com.android.settings.jpgScreenshot_2018-11-30-22-47-09-487_com.android.incallui.jpgScreenshot_2018-11-30-22-46-41-002_com.teslacoilsw.launcher.jpgScreenshot_2018-11-30-22-44-27-642_com.teslacoilsw.launcher.jpgScreenshot_2018-11-30-22-47-37-755_com.android.phone.jpgScreenshot_2018-11-30-22-51-11-515_com.android.phone.jpgScreenshot_2018-11-30-22-46-53-665_com.android.contacts.jpg

Edited by sp4ubw
Dodany link na prośbę autora

Dnia 12.12.2018 o 13:17, Ajaxx-4PDA napisał:

Proszę, po opublikowaniu moich modów z innych witryn prosimy podać link do oryginalnego źródła. 

Źródło na 4PDA

Czy można poprawić, aby po uruchomieniu 3Minit Battery Mod znikała orginalna ikonka stanu baterii , aktualnie pokazują się dwie , są po rosyjsku dwie funkcje nie przetłumaczone na Polski w Powiadomieniach i pasku stanu, oraz dwie w Ekran blokady i odcisk palca po angielsku .

Na swoje potrzeby usuwam 3minitBattery. Natomiast najprościej wrzucić jak jest i wejść w ustawienia tej aplikacji, w niej wyłączyć baterię i będzie jedna.

Autor dostał poprawne polskie i angielskie tłumaczenie, ale nie skorzystał z niego - niestety.

Zainstalowałem najnowszą wersję rozwojowa 8.12.27 i tego moda to bootlop dostałem, jest jakieś rozwiązanie? Bo całkiem ładnie to wyglada

Też mam na tej wersji i działa poprawnie. Spróbuj tego co wrzuciłem. Ten z linku ma usunięte blokowanie reklam, zmienione power menu na oryginalne z roma z tłumaczeniem PL i włączalne z poziomu ustawień programisty, ma dodaną apkę do navbara i nacho notch po polsku, usunięte dodatkowe zegary widgetów oraz wywalone źródła 3minit battery, które lądują w głównym folderze, oraz ma zmniejszony navbar do 40dp.

SP4UBW_8.12.27_mod.zip

• Thanks 1

Teoretycznie, powinno dać się wyłączyć w opcjach wskaźnika baterii, ale jakoś nie widzę tej pozycji tam. Sprawdzę dokładniej i jak coś wyjdzie sensownego to napiszę. Nie sprawdzałem tego bo osobiście nie używam ikon z programu, tylko systemowej baterii.

@Ofinek

Wszystko jasne, autor nie zrobił punktów menu w innych językach oprócz rosyjskiego. Wybierz język rosyjski, następnie wejdź do ustawień powiadomień i tam kliknij ustawienia baterii. Pojawi się wiele opcji, jedna z nich na samym dole to wyłączenie ikony systemowej. Po tym możesz wrócić do języka polskiego i korzystać tylko z ikon z dodatkowego programu.

• Thanks 1

a jest opcja wyłączenia 3minit czy muszę się z nim pogodzić, a co do opcji baterii daj plik językowy to dorobię PL, znam trochę Rosyjski

@kaudii w 3minit kliknij menu na dole i masz settings, tam jest opcja wyłączenia baterii z tej apki.

Jak Ci się chce bawić to zdekompiluj settings.apk i tam masz pliki językowe ustawień baterii. W poprzednich robiłem dla siebie PL, w tym mi się nie chciało. I tak tej opcji używa się raz, a potem zapomina, że istnieje. 

• Thanks 1

3 godziny temu, TheKaaC napisał:

Dlaczego w Mi8, Pro nie uruchamia mi się telefon? 

Nie powinien bo to inny model. Pro wymaga wersji przeznaczonej pod ten model.

Najnowszy 9.3.1 niestety nie działa default_sad.png nic nie zmieniło się w telefonie.

A może trzeba mieć do tego moda roota???

Ktoś mi podpowie jak to zainstalować by działało?

12 godzin temu, mihail1 napisał:

nie działa

Działa.

roota

Nie trzeba.

jak to zainstalować by działało

Przez TWRP, jak to napisano w oryginalnym wątku.

Kurcze ale jak? Ściągam ze strony pod 9.3.1
Instaluje przez twrp. A później wszystko mam po staremu:( coś trzeba przełączyć?

Jak to jak? Jak każdego zipa pod TWRP. Instalujesz, wipe dalvik/cache i działa. Pojawiaja się dodatkowe opcje w kilku miejscach w ustawieniach.

Ma kto może konto na 4pda? Znalazłem ciekawą modyfikację, jednak nie mogę założyć konta, żeby ją pobrać.

No to niestety mod nie działa!
Instaluje w twrp plik Mi8_xeu_9.3.1_mod.zip i nie mam nigdzie żadnych dodatkowych opcji.
2ae15375cbfcb810cdf7b1f7b24d9441.jpg9e936d6a4dcb6f22b2d3592bcb873b13.jpg3ef6caddc5ad1e3fd025c9cb827565ba.jpg

Tak zawsze robię

Może to wina TWRP? W sumie jest najnowsze.

Albo spróbować zainstalować starszą wersje modu?

Też mam najnowsze TWRP. Możesz spróbować zainstalować starszą wersję, ale koniecznie zrób kopię przed, na wypadek problemów.

Niestety starsza wersja też nie działa! Kurcze twrp przyznaje uprawnienia po czym kończy jak na zrzucie powyżej.
Może w tym jest problem.
Zależy mi głównie na kolorach na liście połączeń oraz na włączeniu ikon powiadomień pod zegarem.
Może można dogrywać wszystko osobno?
Skoro w pakiecie nie działa.
Albo instalacja ręczna?