Skocz do zawartości

MI8 - MultiMOD - ikony - zdjęcie dzwoniącego - głośność powiadomień - menu restartu - lista połączeń


sp4ubw

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka modów zintegrowanych w jeden zip do TWRP.

Zawiera:

1. Dodatkowa opcja w dialerze do wyboru wielkości zdjęcia osoby dzwoniącej (wspólna wielkość dla odbierania i nawiązywania połączeń);

2. Rozszerzona ilość trybów sieci GSM;

3. Zaawansowane menu restartu;

4. Rozdzielona regulacja głośności powiadomień;

5. Kolorowa lista połączeń.

 

MOD jest w trzech wersjach do wyboru:

1. Wersja pozostawiająca oryginalny statusbar

Xeu_8.11.29_mod.zip

2. Wersja z powiadomieniami w statusbarze w dwóch liniach:

Xeu_8.11.29_mod_2lines.zip

3. Wersja bez zegara w statusbarze:

Xeu_8.11.29_mod_NoClock.zip

 

UWAGA. mod jest tworzony tylko dla xiaomi.eu i tylko z tym softem będzie współpracował. Proszę nie instalować na innych oraz pilnować wersji, gdyż inaczej skończy się bootloopem i wymagana będzie ponowna instalacja ROMu.

MOD będzie aktualizowany dla kolejnych softów xiaomi.eu.

 

Pliki pochodzą ze strony 4pda.ru

Link do oryginalnego tematu:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=912822&view=findpost&p=78777496

Screenshot_2018-11-30-22-48-33-458_com.android.settings.jpgScreenshot_2018-11-30-22-47-09-487_com.android.incallui.jpgScreenshot_2018-11-30-22-46-41-002_com.teslacoilsw.launcher.jpgScreenshot_2018-11-30-22-44-27-642_com.teslacoilsw.launcher.jpgScreenshot_2018-11-30-22-47-37-755_com.android.phone.jpgScreenshot_2018-11-30-22-51-11-515_com.android.phone.jpgScreenshot_2018-11-30-22-46-53-665_com.android.contacts.jpg

Edytowane przez sp4ubw
Dodany link na prośbę autora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 12.12.2018 o 13:17, Ajaxx-4PDA napisał:

Proszę, po opublikowaniu moich modów z innych witryn prosimy podać link do oryginalnego źródła. 

Źródło na 4PDA

Czy można poprawić, aby po uruchomieniu 3Minit Battery Mod znikała orginalna ikonka stanu baterii , aktualnie pokazują się dwie , są po rosyjsku dwie funkcje nie przetłumaczone na Polski w Powiadomieniach i pasku stanu, oraz dwie w Ekran blokady i odcisk palca po angielsku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam na tej wersji i działa poprawnie. Spróbuj tego co wrzuciłem. Ten z linku ma usunięte blokowanie reklam, zmienione power menu na oryginalne z roma z tłumaczeniem PL i włączalne z poziomu ustawień programisty, ma dodaną apkę do navbara i nacho notch po polsku, usunięte dodatkowe zegary widgetów oraz wywalone źródła 3minit battery, które lądują w głównym folderze, oraz ma zmniejszony navbar do 40dp.

SP4UBW_8.12.27_mod.zip

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ofinek

Wszystko jasne, autor nie zrobił punktów menu w innych językach oprócz rosyjskiego. Wybierz język rosyjski, następnie wejdź do ustawień powiadomień i tam kliknij ustawienia baterii. Pojawi się wiele opcji, jedna z nich na samym dole to wyłączenie ikony systemowej. Po tym możesz wrócić do języka polskiego i korzystać tylko z ikon z dodatkowego programu.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaudii w 3minit kliknij menu na dole i masz settings, tam jest opcja wyłączenia baterii z tej apki.

Jak Ci się chce bawić to zdekompiluj settings.apk i tam masz pliki językowe ustawień baterii. W poprzednich robiłem dla siebie PL, w tym mi się nie chciało. I tak tej opcji używa się raz, a potem zapomina, że istnieje. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, mihail1 napisał:

nie działa

Działa.

12 godzin temu, mihail1 napisał:

roota

Nie trzeba.

12 godzin temu, mihail1 napisał:

jak to zainstalować by działało

Przez TWRP, jak to napisano w oryginalnym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety starsza wersja też nie działa! Kurcze twrp przyznaje uprawnienia po czym kończy jak na zrzucie powyżej.
Może w tym jest problem.
Zależy mi głównie na kolorach na liście połączeń oraz na włączeniu ikon powiadomień pod zegarem.
Może można dogrywać wszystko osobno?
Skoro w pakiecie nie działa.
Albo instalacja ręczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...