souka

MIUI v5 (KK 4.4.2) Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Recommended Posts

czy wam też restaruje ustawienia domyślne wybierania typu scieci danych  ? co restart musze wlączać od nowa LTE i już sam nie wiem może coś zle ustawiłem

Mi czasem po restarcie przestawia na wcdma. Dzieje sie tak nie za każdym razem i też nie wiem od czego to zależy. Wciąz mam port z tego forum plus googymax.

A ja mam pytanie z innej mańki. Czy ktoś wie jak wyłaczyc na stałe zabezpieczenie odnośnie głosności powyzej 70 proc. po kazdym restarcie ono powraca. Pamietam, że na oryginalnym sofcie dało się to ustawić przez xploid bodajże.

jak chce ktoś znalazłem nową wersje romu ale nie mam jak potestować. rom nie ma polskiego ale jest angielski. jakby działała ok pokombinowalibyśmy z spolszczeniem

rom: https://yadi.sk/d/beQpj0Y9ejsfz

temat: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9505-develop/miui-t3033454

A czy ktokolwiek inny testował ten ROM? Ten koleś z Rosji nie wydaje się dla mnie być do końca zaufanym deweloperem.

Ja nie testowałem chociaż zassałem nawet obie wersje. NIe chce mi się póżniej wszystkiego ustawiac w razie wu. Ostatni rom  z forum jest okiej. Wydaje mi sie, że wszystkie problemy (przynajmniej w moim przypadkku) wynikają z tego, że jest to rom portowany z gt i9500 a co za tym idzie nie ma tam preferowanego typu sieci lte/gsm/wcdma auto (prl) Jestem prawie pewny , że moj fon świruje w momencie gdy jest wlasnie w zasięgu tylko wcdma. (przy ustawieniu lte/gsm/cdma auto (prl) No chyba,że za dużo softu wywaliłem lub zamroziłem ;) NIecierpliwie czekam na jakiegoś kozaka co stworzy aktualizację i rozwiąże ten problem.

Swoją drogą widziałem juz gdzieś w sieci miui6 na s4 w wersji alfa tylko troche pomieszane z wersją tabletową.

Czy jest szansa i jesli tak to kiedy na wersje 6?

Edited by souka

Witam .. Posiada Galaxy s 4 GT-I9505 wgrałem oryginalny rom  I9505XXUFNC4_I9505XEOFNC1_I9505XXUFNC4 root itd i na to wgrałem wersje MIUI 5.6.12 i dalej nie wykrywa mi karty sim a info pisze Wersja pasma podstawowego "Nieznane "  Czy wie ktoś co można z tym zrobić aby działał ?

Edited by groverr

witam po bardzo długiej przerwie. zagladam regularnie na foorum w poszukiwaniu aktualizacji i lipa. czyżby nie było szans na takową?

Edited by souka

Nie, ponieważ po wyjściu MIUI 6 przestano wydawać patchrom. Po jakimś czasie wznowiono, ale MIUI Polska ze względu na dużą ilość urządzeń Xiaomi nie wydaje już MIUI dla urządzeń nie-Xiaomi.

Witam mam zainstalowana wersje 4.9.26 wszystko pieknie niby smiga procz tego ze aparatu mnie wyrzuca czyli jednym slowem funkcja aparatu i nagrywania nie dziala a druga rzecz mniej istotna ale mnie drazni to ze nie moge pisac sms poziomo , moze ktos wie co zrobic ? Dziekuje 

Guest
This topic is now closed to further replies.