Jump to content

Mi Band 3 - aplikacja Mi Fit - błąd przy rejestracji


Recommended Posts

Witam

Dziś odebrałem opaskę Mi Band 3 i próbowałem ją sparować z telefonem. Zainstalowałem aplikację Mi Fit i uruchomiłem, ale nie dochodzę nawet do opcji parowania. Tuż po zalogowaniu się aplikacja prosi o wypełnienie danych - pseudonim, wzrost / waga potem ile kroków powinno się robić dziennie. Pojawia się przycisk "Gotowe" ale jego naciśnięcie zawsze kończy się błędem "nie udało się zsynchronizować, spróbuj ponownie". Próbowałem na androidzie i IOS, logować się na konto google/ Xiaomi / email - zawsze to samo. W internecie nic nie znalazłem.

Pomocy ...

Link to post
Share on other sites

Też szukałem odpowiedzi na podobny problem. Założyłem konto przez stronę i próbowałem zalogować się przez aplikację Mi Fit. Próbowałem wszystkich sposobów z neta i nic. Support nie pomógł, a większość osób na forach pisała, że to kwestia serwerów i trzeba czekać. Na siłę wcisnęli konieczność połączenia z kontem.

Co ciekawe zainstalowałem Notify &Fitness i ta apka na luzie paruje się z Mi Bandem, tylko z racji  tego, że nie sparowałem tego najpierw przez Mi Fit cały czas wyświetla na Mi Bandzie " Pair device first".

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...