Skocz do zawartości

MI3-najlepszy Rom


malina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam Mi3 z ROMem 4.4.18 i wszystko działa u mnie świetnie ale chcę zrobić aktualizację.

Jaki nowszy ROM jest stabilny i w pełni działający?

Jaki wybrać?

 

Masz jedną z najlepiej działających wersji. Po niej jest bodajże 4.4.22 a po niej... niedoróbki, testy, usprawnienia i rzucanie gromów na chińskich programistów. Póki nie wyjdzie stabilna wersja, którą przetestują i orzekną specjaliści, że jest "wporzo", nie instaluj innej. Ja mam 4.4.18 od chyba pół roku i z tego co czytam, to nic nie wskazuje na to, że się to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jedną z najlepiej działających wersji. Po niej jest bodajże 4.4.22 a po niej... niedoróbki, testy, usprawnienia i rzucanie gromów na chińskich programistów. Póki nie wyjdzie stabilna wersja, którą przetestują i orzekną specjaliści, że jest "wporzo", nie instaluj innej. Ja mam 4.4.18 od chyba pół roku i z tego co czytam, to nic nie wskazuje na to, że się to zmieni.

Dziękuję za informacje

Powiedz mi bo widzę ostatnie stable 4.8.22-jest sens instalacji?

Wszystko będzie w nim działać jak w naszym 4.4.18?

Flash w przeglądarce?

Muzyka Miui?

Motywy?

Mi - tools?

Edytowane przez malina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie funkcjonuje również prawidłowo zestawienie Dolphin + JetPack - to tyle jeśli idzie o flash. Puffin ma jedna zaletę - działa, nie grymasi, nie zawiesza się na flashu jak Dolphin. Jednak z jakością (szczególnie streamingu video) bywa różnie. Póki co nie znalazłem jednak lepszej alternatywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podepnę się pod istniejący wątek

 

 

Witam ,

No i problemy dopadły mnie . Zainstalowane miałem miui polska 4.8.22 i chciałem uaktualnić do 23.0.0 i coś poszło nie tak , info jakie sie wyświetla to     Niestey proces com android phone został zatrzymany ,    tel nie widzi sieci komórkowej i samocz\ynnie sie restartuje do wczesniejszej wersji wrócić nie można i zainstalować normalnie miui nie można też .  wcześniej instalowałem i nie bylło żadnego problemu . 

help tel samoczynnie się non stop restartuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...