ZduneX25

MIUI 8.11.29

Recommended Posts

Czyli format? Wszystko stracę i będę musiał instalować każdą apkę od nowa?

Wiem, że były problemy, gdy się "cofało" na wersję Stable, ale w moim przypadku idę do przodu, bo mam starszy Eu Dev (jeszcze z marca).

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

W takim

1 godzinę temu, Sylwester Nowaczyk napisał:
Wiem, że były problemy, gdy się "cofało" na wersję Stable, ale w moim przypadku idę do przodu, bo mam starszy Eu Dev (jeszcze z marca).

W takim wypadku może się udać. Zrób wcześniej backup w twrp

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

• Like 1

8 godzin temu, Orjon napisał:

Poszedł reupload na serwery, spróbuj jeszcze raz ściągnąć.

wysłane z RN5 via Tapatalk

Po re-upie działa, można instalować :cool:

1 godzinę temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Titanium Backup i po problemie :-D

Edited by mrosi
Tak trudno edytować cytowany post?
  • Like 1

20 godzin temu, borejek3 napisał:

U mnie na Mi Mix 2S ten soft to jakaś masakra. Każdy dzwoniący do mnie zgłasza, że źle mnie słyszy, ma trzaski, przerywanie mojego głosu oraz echo swojego głosu. Co jest nie tak?

Ktoś inny z mix2s to potwierdza? Nie masz problemu z zasięgiem? Aktualizaja nie wpływa na takie rzeczy. Poza tym czytaj pierwszy post. Masz twrp. Przywróć kopię bo oczywiście powinieneś ją mieć i porównaj czy poprzedni soft też tak działa lub nie.

47 minut temu, Acid napisał:

Ktoś inny z mix2s to potwierdza? Nie masz problemu z zasięgiem? Aktualizaja nie wpływa na takie rzeczy. Poza tym czytaj pierwszy post. Masz twrp. Przywróć kopię bo oczywiście powinieneś ją mieć i porównaj czy poprzedni soft też tak działa lub nie.

Akcje z mikrofonem potwierdzam ja. Też Mix 2s. Na poprzednim romie tak nie było(aktualizację zrobiłem wczoraj wieczorem i dziś już kilkukrotnie słyszałem, że mnie przerywa, trzeszczy, trzaska i inne takie)

MI 8 wydaje się wszystko być ok. Może poza dalej nie rozwiązanym problemem automatycznej jasności, która się wiesza. Inną rzeczą jest brak ikonki telefonu w okienku SMS. Była taka w prawym, górnym rogu, wiec można było bezpośrednio z SMSa zadzwonić do nadawcy. Nie wiem kiedy to zniknęło, czy przy tej wersji czy poprzedniej.

Na moim MI MAX 3 jakaś tragedia :D przeinstalowywałem z 3razy ale nic nie dało. 

-Chodzi tak wolno że tnie się dzwonek :D i rozmowa 

-aplikacje uruchamiają się z 5 razy dłużej 

-youtube się tnie :D

-nagrywanie filmów się tknie 

-odtwarzanie nagranych filmów się tnie

-często nie działają przyciski boczne  ( np. rozłączenia gdy ktoś dzwoni ) , 

-Sobie zafundowałem klosa :D

A ja dureń oczywiście co zrobiłem :) Po zainstalowaniu mówię, super to kasuje poprzednią wersję tygodniową :D i muszę albo zrobić full wipe albo czekać do piątku myśląc że się coś poprawi. 

Chociaż w antutu 116843 , no nic sciagnalem jednak 22-11-2018 wracam do niej :) 

Edited by dyzio

Przypominam, zwłaszcza @Sylwester Nowaczyk, że to nie wątek o instalacji softu MIIUI Polska/EU. Za kolejne posty niedotyczące tematyki aktualizacji cotygodniowej polecą warny.

Przypominam również o edycji postów tak, żeby nie zawierały kilkunastu pustych linii. Zwłaszcza dotyczy to @Sylwester Nowaczyk, @fi9o i @Kamil Kupiec. Kończy mi się cierpliwość do ciągłego poprawiania wpisów tak, żeby nie trzeba było przewijać połowy strony wątku, żeby dotrzeć do kolejnego posta. Żeby nie było za chwilę zdziwienia...

Panie @Bartos, cytowane posty (ramki) edytuje się...

• Like 1

2 godziny temu, dyzio napisał:

Chociaż w antutu 116843 , no nic sciagnalem jednak 22-11-2018 wracam do niej :) 

A wystarczy zainstalować poprawioną wersję 

1 godzinę temu, Bartos napisał:

A wystarczy zainstalować poprawioną wersję 

Za późno :) uziemiłem typa próbując wrócić do 22.11 , właśnie kopiuje zawartość na PC , czyszczę i ponowna instalacja :D 

Sprawdzał ktoś działanie GCam na #R4X? Bo nie bardzo mam czas w tym tygodniu się bawić w robotę.

RaiderNationPolska.com.pl - Bo Raider Nation to nie tylko USA

Witam

Mam pytanko pacjent mi4w wgrane miui 8.1 6.9.22, czy mogę od razu MIUI 10: 8.9.13

CZy z wersji ostatniej .dev  8.11.22 z miui 10.2 mogę przejść na starszą stable 10.0.2.0  bez robienia jakiegokolwiek wipe?
Nie sądzę. Ja wczoraj przechodziłem ze starej Dev na nowsze Stable i się nie udało.

Miuipolska.pl proszę zróbcie ikony pasujące do siebie. Kiedyś to było i to głównie różniło się od global. Teraz każda inna raz duża raz taka zero spójności.

e4798886e7555fdfdfb4b2b6069a2095.jpg

No i standardowo auto jasność w mi8 kuleje...

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

18 godzin temu, answerreck napisał:

Sprawdzał ktoś działanie GCam na #R4X? Bo nie bardzo mam czas w tym tygodniu się bawić w robotę.

To masz spokój....

...bo nie działa :(

Jako posiadacz mi mix 2s, nie mam żadych problemów z dźwiekiem/rozmowami/wyświetlaczem i innymi rzeczami. Wszystko działa dobrze, miui polska aktualizuje od kwietnia co tydzień i nigdy nie miałem żadnych problemów.. Nie wiem czy ja mam jakieś szczęście czy Wy coś źle robicie..

Mam zagwozdkę:
Przed aktualizacją do miui 10 wystarczyło wybudzic telefon i od razu można było wprowadzić pin odblokowujący. Po aktualizacji najpierw muszę przesunąć palcem w górę ekranu i dopiero wtedy pojawia się wpisanie pinu. Da się to zmienić?

Cześć, chcę zaktualizować Mi5X do 8.12.6. Mam jednak błąd E3004: This package is for "tiffany" devices; this is a "". Co w takim przypadku zrobić? Aktualnie mam wersję 8.11.1.

Kurcze jeszcze jak na złość w tym tygodnie nie ma dla nas nowego softu. Muszę wrócić do poprzedniego softu bo kolejny tydzień nie mam zamiaru sieci z tym męczyć już mam tego dość. Niestety kopii nie zrobiłem, więc instalka na czysto.

Akcje z mikrofonem potwierdzam ja. Też Mix 2s. Na poprzednim romie tak nie było(aktualizację zrobiłem wczoraj wieczorem i dziś już kilkukrotnie słyszałem, że mnie przerywa, trzeszczy, trzaska i inne takie)

Kurcze jeszcze jak na złość w tym tygodnie nie ma dla nas nowego softu. Muszę wrócić do poprzedniego softu bo kolejny tydzień nie mam zamiaru sieci z tym męczyć już mam tego dość. Niestety kopii nie zrobiłem, więc instalka na czysto.

Śmigaj na wersję stabilną.

U mnie problem z transmisją danych. Aplikacje wyświetlały informację o braku połączenia z internetem. Przeglądarka otworzyła jedną stronę, a za chwilę znowu informacja, że nie ma połączenia z internetem. Po kilku restartach transmisji danych i całego telefonu wróciłem do poprzedniej wersji. Mi6

Od kiedy zainstalowałem tą aktualizację nie działa mi neflix po LTE.
Reszta apek normalnie działa.

Czy macie jakiś pomysł ?

Cześć, chcę zaktualizować Mi5X do 8.12.6. Mam jednak błąd E3004: This package is for "tiffany" devices; this is a "". Co w takim przypadku zrobić? Aktualnie mam wersję 8.11.1.
Zaktualizuj TWRP

wysłane z RN5 via Tapatalk

Śmigaj na wersję stabilną.

A która to, Global?

5 godzin temu, Lionex napisał:

Witam, daj proszę znać czy po aktualizacji telefon działa dobrze. Jaką wersję romu masz w tej chwili?

A która to, Global?

Xiaomi.eu stable.

Zdarza się, że ubija aplikacje, które teoretycznie powinny być utrzymywane w pamięci - kłódka, autostart +  odp. ust. w bateria i wydajność

Mógłby ktoś potwierdzić czy crashuje mu się apka facebook na Redmi Note 6 PRO na tym sofcie?
Miałem już 3 updaty apki i crash ciągle występuje więc podejrzewam soft ale nie jestem pewny, wersja 8.12.6 jeszcze nie wyszła na Note6 PRO także nie jestem w stanie tego spr.?
Z góry dzięki

MI 5X
1) Kopia systemu zrobiona na twrp 3.1.1  (MIUI 8.11.1)

2) aktualizacja twrp do 3.2.2 mod pod mi 5X

3) instalacja z zipa miui 8.11.29 i dostaje czarny ekran :(  (do tej pory z aktualizacjami do 8.11.1 nie było żadnych problemów)

I teraz prośba aby podać rozwiązanie obejścia tego czarnego ekranu (ale żeby aplikacje  i dane z 8.11.1 też były dostępne na 8.11.29) :)

I pytanie , które mnie nurtuje. Czy gdyby wszystko poszło ok z aktualizacją 8.11.29 (z 8.11.1) to tak jak do tej pory przy tygodniowych aktualizacjach (apki, dane)  byłyby zachowane ? 

Edited by abrabra

14 godzin temu, r0bertt napisał:

Mógłby ktoś potwierdzić czy crashuje mu się apka facebook na Redmi Note 6 PRO na tym sofcie?

U mnie wszystko w najlepszym porządku. Wczoraj odblokowany, miui 8.11.29 zainstalowany, kopia z chmury przywrócona.

Guest
This topic is now closed to further replies.