ZduneX25

MIUI 8.11.29

Recommended Posts

Czy mając owy rom weekly, można wgrać wersję xiaomi.eu stable nie robiąc wipa ? Czyli po prostu flashować tak jak to się robi z cotygodniowymi updatami ? 

[mention=47304]pic_q2[/mention], [mention=3238]mrosi[/mention]: nie ma takiej możliwości (potwierdzone u devów xiaomi.eu), nie da się tego zmienić. Tak jest od początków MIUI i nigdy nie było inaczej (przynajmniej wg nich).
[mention=14549]uremytoy[/mention] - niestety ROM dla Poco został opublikowany pół godziny przed tym jak dodałem zmiany, także no nie ma, będzie za tydzień.
Dzięki

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Dnia 1.12.2018 o 02:25, sebool12 napisał:

na Redmi 5 (rosy) po instalacji tej jak i poprzedniej aktualizacji w TWRP tracę dostęp do partycji data i cache

Jakieś pomysły jak to naprawić? Telefon już wyczyściłem więc nie mam nic do stracenia

Podczas instalacji na Redmi 5 plus (vince) w twrp pojawił się problem o montowaniu partycji data. Później jeszcze wystąpiły jakieś błędy, ale ogólnie wszystko działa poprawnie. Dodam tylko, iż nie udało się zainstalować aktualizacji z poziomu programu Aktualizacje. Po ściągnięciu pliku ZIP i kliknięciu na aktualizuj zawsze włączało się twrp i samo aktualizowalo. Tym razem wlaczylo twrp ale nic się nie zaktualizowało, byl ekran główny twrp. Aktualizacje musiałem zrobić sam. 

Edited by PINOL

Zmieniam zdanie, w MI8 sporo błędów. Kilka związanych z nova launcher. Nie działa nawigacja google, nie pamięta przydzielonych uprawnień aplikacjom. 

Źle jest.

Edit, działa nawigacja. Wywalilo dostęp mapom do lokalizacji. Przyznalem i działa. 

Edited by sp4ubw

11 minut temu, sp4ubw napisał:

Zmieniam zdanie, w MI8 sporo błędów. Kilka związanych z nova launcher. Nie działa nawigacja google, nie pamięta przydzielonych uprawnień aplikacjom. 

Źle jest.

Pisać w wątku o aktualizacji cotygodniowej, że jest sporo błędów, przy czym pisać o tym, że to Nova Launcher, Ale wina MIUI. Po prostu płakać się chce...

Nie nova launcher, tylko błędy w romie uniemożliwiajace działanie tej aplikacji. 

Nie dotyczy to tylko tego programu lecz wielu używanych. 

I nie są to błędy tych programów tylko roma.

• Like 1

Na mix 2s póki co to tylko zbyt duże ikony w szybkich ustawieniach dla NFC oraz nagrywania ekranu.
b1090dc9e82af3eade6861041ebaa3ea.jpg

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Na mix 2s póki co to tylko zbyt duże ikony w szybkich ustawieniach dla NFC oraz nagrywania ekranu.

Ale to wina motywu. Zmień motyw a ikony wrócą do normalnego rozmiaru

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Mam problem z instalacja na MI 8.
Konkretnie, jak próbuje zainstalowac bezposrednio z apki Aktualizacje to za kazdym razem ją crashuje, z kolei przy probie zainstalowania z pliku zip telefon w ogole nie reaguje na akceptacje instalowania. Ktoś sie spotkał moze z tym? 

47382744_341554743090444_2325156227308322816_n.png47469014_358812428018542_1938956195435905024_n.png

Zgaduję że nie działa bo aplikacja nie ma uprawnień do pamięci wewnętrznej i dlatego ją wywala. Nadaj jej te uprawnienie i pójdzie.

• Like 1

Ok na POCOPHONE od jakiegoś czasu czasami nie wykrywa karty SD. Dzieje się tak od czasu androida pie i nie jest to ciągle tylko czasami. Na każdej wersji. Nie ważne też czy stock czy custom kernel

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

W tym ROMie mój Mi8 zaczął się łączyć poprawnie z punktami WIFI z którymi nie mogłem się połączyć na poprzednim.

Nagrywanie w zwolnionym tempie nadal nie działa poprawnie

Czy jest możliwe dodanie w ustawieniach dźwięku wyboru czy tryb cichy ma wyciszać również dźwięki powiadomień?

Edited by mrMajor

Mi się wydaje że troszkę kuleje, tzn wolno zmienia jasność i czasami nie wraca do normalnej jasności

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Ja mam wrażenie, że działa nieprawidłowo. W stosunku do globala ekran na automatycznym podświetleniu spada do znacznie niższego poziomu (przy takich samych warunkach), jest ciemniejszy.

3 godziny temu, juveadamo napisał:

Pytanie do użytkowników mi8, dobrze wam działa automatyczna jasność na tej wersji miuipolska ?

Nie działa prawidłowo. Jest zbyt ciemno po odblokowaniu ekranu. Praktycznie nic nie widać i trzeba za każdym razem ręcznie suwakiem podciągać. Oczywiście piszę o warunkach jak jest ciemno.

Nie wiem czy to wina ROMu czy Yanosika ale nie mogę zainstalować ostatniej aktualizacji dla tej aplikacji. Czyściłem dane, kasowałem aplikację ale dalej to samo. O dziwo po świeżej instalacji wciąż pokazuje mi się aktualizacja w Sklepie Play. Też tak macie? 

Na HMNote6Pro złapał bootloopa i się nie włącza... <_>
A skąd TWRP do Redmi Note 6 Pro pobraleś? To pierwsza instalacja miui.eu czy aktualizacja?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Na HMNote6Pro złapał bootloopa i się nie włącza... <_>

Poszedł reupload na serwery, spróbuj jeszcze raz ściągnąć.

wysłane z RN5 via Tapatalk

Jak wygląda u Was sytuacja z Asystentem Google ? na poprzedniej wersji po zapisaniu się do bety pewnego dnia pojawił się Asystent, po aktualizacji znikną. W ogóle na xiaomi.eu będzie bezproblemowe uruchomienie po globalnym udostępnieniu Asystenta czy kombinacje ze zmianą regionu itp?

4 godziny temu, Orjon napisał:

Poszedł reupload na serwery, spróbuj jeszcze raz ściągnąć.

Ale do działu download ROM MIUI dla Redmi Note 6 Pro jeszcze nie doszedł :)

Mi max 3, nie ma możliwości w systemowym menedżerze plików  przesłania pliku na kartę SD, przez połączenie FTP, na Oreo działało świetnie a tutaj nie działa, tylko na pam. wew. 

Bez tytułu.jpg

U mnie na Mi Mix 2S ten soft to jakaś masakra. Każdy dzwoniący do mnie zgłasza, że źle mnie słyszy, ma trzaski, przerywanie mojego głosu oraz echo swojego głosu. Co jest nie tak?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

@borejek3 korzystasz z tygodniowego wydania, więc takie rzeczy są na porządku dziennym. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji przejdź na stabilne wydanie. 

• Like 1
  • Confused 1

[mention=41426]borejek3[/mention] korzystasz z tygodniowego wydania, więc takie rzeczy są na porządku dziennym. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji przejdź na stabilne wydanie. 
Jak przejść na Miui 10 Eu Stable z Miui 9 Eu Dev? Wystarczy zaktualizować twrp i z poziomu twrp zainstalować Miui 10 Eu Stable? To wystarczy, czy trzeba coś czyścić?
Dodam, że nie przeskakuje na wyższy nr Android (mam Oreo).
Z góry dziękuję.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, Sylwester Nowaczyk napisał:

Jak przejść na Miui 10 Eu Stable z Miui 9 Eu Dev? Wystarczy zaktualizować twrp i z poziomu twrp zainstalować Miui 10 Eu Stable? To wystarczy, czy trzeba coś czyścić?
Dodam, że nie przeskakuje na wyższy nr Android (mam Oreo).
Z góry dziękuję.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Wgrywasz jak wersjętygodniową, tylko prawdopodobnie będzie wymagało to wipe. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.