martynaehehehe

Problem z wibracjami SMS

Recommended Posts

Witam, mam problem z Xiaomi Redmi Note 5. A dokładnie nie mam dźwięków wibracji przy przychodzących wiadomościach SMS zarówno w trybie cichym jak i w dżwięku.

Czy ktoś miał podobny problem? Telefon kupiony w piątek w X-komie.

Pzdr, Martyna

Chmm masz wszystko dobrze ustawione. U mnie w trybie cichym i normalnym wibracje są. a9e4c1dab7d088ce23b9809ab6bfba20.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Masz standardowy motyw ustawiony? Region Polska? Aplikacja do sms domyślna?

TEORETYCZNIE tak. Zrób przywrócenie do nastaw fabrycznych. Jak nie pomoże to oddaj na gwarancję. Chyba że z tytułu rękojmi wymienią od ręki..

2 godziny temu, martynaehehehe napisał:

Niestety tak i nadal nie działa :( motyw zmieniany i nic nie pomaga. Możliwe że to wada fabryczna?

Sprawdź jeszcze, czy wibracje w ogóle działają. W jaki sposób?

Wejdź w ustawienia -> O telefonie - > Kilkukrotnie klikaj w "Wersja jądra", telefon zostanie przełączony do trybu/menu serwisowego. Tam znajdź 16. Key and Motor (tak jest w MIUI Global i przetestuj wibrację. Jeśli nie dziala - telefon do serwisu.

Problem musi być u Ciebie... Sprawdziłem przed momentem - dziala normalnie...
wysłane z RN5 via Tapatalk
@martynaehehehe przychodzi mi do głowy tylko jeden pomysł - sprawdź: Ustawienia > na dole Zainstalowane aplikacje > poszukaj SMS > kliknij w SMS > potem w Powiadomienia > sprawdź czy Wibracje są włączone czy też nie. Niemniej powinny być domyślnie włączone. Jeśli są a dalej nie działa, sprawdź to, o czym pisał @mrosi. Jeśli nie działa w diagnostyce (a powinno...) to znaczy, że problem jest w Twoim urządzeniu - może reset do fabrycznych by pomógł, jeśli nie - to wina Twojego egzemplarza.