Skocz do zawartości

Dziwna anomalia na wyświetlaczu.


Boryz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dziś zauważyłem coś takiego na moim mi mixie 2 który zakupiłem w ME w lipcu tego roku. Co to może być?  Czy mam się zacząć martwic o wyświetlacz czy raczej spać spokojnie, nie działa mi to aż tak na nerwy ale w sumie lepiej wiedzieć co się dzieje. Dotyk wszystko działa ok kolory także są ok. Dziwi mnie to że tak symetrycznie się to zrobiło. Z góry dzięki za pomoc. :)

 Dodam jeszcze że zauważyłem przy obracaniu ekranu w Facebooku czy też przy wyświetlaniu zdjęcia anomalia na sekundę znika podczas samego obrotu obraz jest przez sekundę poprawny. Dla ścisłości chodzi o białe łuki na dole ekranu na górze też są ale mniejsze prawie nie widoczne. 

received_204417977111790.jpeg

received_257682328237262.jpeg

received_2196660573931500.jpeg

Edytowane przez Boryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pobutek napisał:

Na moje chyba wyświetlacz się odkleja.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

Tylko że jak obracam ekran to wraca on do normy na sekundę czy nawet mniej. To mnie jeszcze bardziej zdziwiło te białe paski wypełniają się przy obracaniu szczerze : WTF? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Boryz napisał:

Tylko że jak obracam ekran to wraca on do normy na sekundę czy nawet mniej. To mnie jeszcze bardziej zdziwiło te białe paski wypełniają się przy obracaniu szczerze : WTF? 

Czyli problem jest programowy, a nie sprzętowy. Poczekaj do najbliższej aktualizacji, lub zainstaluj aktualizację ( o ile tego nie robiłeś). Sprawdź, a potem wróć do tematu.

Ewentualnie, jeśli masz soft globalny, zainstaluj MIUI Polska/EU i sprawdź, czy na nim również problem występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Czyli problem jest programowy, a nie sprzętowy. Poczekaj do najbliższej aktualizacji, lub zainstaluj aktualizację ( o ile tego nie robiłeś). Sprawdź, a potem wróć do tematu.

Ewentualnie, jeśli masz soft globalny, zainstaluj MIUI Polska/EU i sprawdź, czy na nim również problem występuje.

Już myślałem że to matryca. Soft mam Screenshot_2018-11-28-11-13-12-149_com.android.settings.thumb.png.d2fb41ac1e5070636df9359310066ad0.pngtaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2018 o 13:08, mrosi napisał:

To poczekaj do kolejnej aktualizacji...

Witam udało się po ponownym skonfigurowaniu telefonu, UFFFFF  :) Na szczęście dało radę tylko konfiguracja jako nowe urządzenie pomogła bo przy przywracaniu z chmury efekt taki sam. OCOCHODZI ???? Ważne że jest ok. Dziękuję za pomoc i dobre chęci.

Teraz jeszcze tylko aktualizacje systemowe i zobaczymy co to będzie dam znać.

 

 

2 godziny temu, Boryz napisał:

Teraz jeszcze tylko aktualizacje systemowe i zobaczymy co to będzie dam znać.

 

Jest ok. trochę dziwna ta sprawa ale najważniejsze że jest ok. Czyżby miui 10 global wersja stabilna miało jakieś skazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...