Skocz do zawartości

Problem z ekranem


wojciechry

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem miesiąc temu note 5. od razu pojawiły się problemy z ekranem. W jednych miejscach jaśniej w drugich ciemniej oraz jakieś dziwne otoczki. Zwroxilem telefon. Dali mi nowy ale znowu to samo tylko już mniej. Ma ktoś coś takiego czy tylko ja? W dowch telefonach żeby to samo było? Nie mam siły już odsyłać tego telefonu. 

IMG_20181108_071229-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę... Kurde w życiu bym tego nie dostrzegł ;-; To występuje tylko na tym ekranie z powiadomieniem, czy normalnie też? Nikt na forum czegoś takiego nie zgłaszał, a Note 5 jest już kupę czasu... Sprawdź sobie jeszcze ew. producenta ekranu, *#*#6484#*#* i klikasz "Check version info".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

59 minut temu, Nezumi napisał:

@wojciechry Podaj producenta ekranu, będzie łatwiej sprawdzić, czy "ten typ tak ma", czy to jakaś wada, czy może sklep Ci odesłał ten sam telefon...

Nie za bardzo wiem gdzie moge znaleźć tą informacje. Właśnie nie jestem w stanie sprawdzić czy to nie jest ten sam. Tylko, że zdjąłem tylną naklejke i z ekranu a pozniej przykleilem i widac było, ze jest nierowno. Przyszło wszystko zafoliowane i anklejone perfekcyjnie

Screenshot_2018-11-26-10-59-12-935_com.longcheertel.cit.png

Screenshot_2018-11-26-10-59-14-812_com.longcheertel.cit.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem forum en.miui i indyjskie, nie znalazłem podobnego problemu ani z tm ekranem (shenchao), ani z innymi (tianma/BOE). Nie wiem... możesz próbować dalej wymieniać fon, albo po prostu używać... Po prostu jakimś dziwnym trafem, trafiłeś 2 sztuki z tym samym błędem, a nikt inny przez rok tego nie dostał lub nie zauważył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Nezumi napisał:

Przewertowałem forum en.miui i indyjskie, nie znalazłem podobnego problemu ani z tm ekranem (shenchao), ani z innymi (tianma/BOE). Nie wiem... możesz próbować dalej wymieniać fon, albo po prostu używać... Po prostu jakimś dziwnym trafem, trafiłeś 2 sztuki z tym samym błędem, a nikt inny przez rok tego nie dostał lub nie zauważył...

Dziękuję. No trudno. Postaram sie z niego korzystać. Gdy będzie coś się działo oddam na gwarancje i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...