hochland

Blokada aktualizacji

Recommended Posts

Część,

Czy można jakoś zablokować aktualizację do najnowszego andka? Mam boxa 4k, w aktualizacjach pokazuje, że trzeba zrestartować sprzęt aby aktualizacja się zainstalowała i tego się obawiam. Nie chce przypadkowo go zaktualizować, na andku 6 wszystko bardzo dobrze chodzi.

Chyba tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych może Cię uratować. Wywali pliki, które zostały ściągnięte w trakcie aktualizacji. Innych sposobów nie kojarzę. U mnie po restarcie zaczęła się aktualizacji.

No znajdziesz ich na mój gust. Przywróć box do ustawień fabrycznych, albo wejdź w recovery mode, tam też możesz zrobić factory reset czy wyczyścić cache.

Nie zatwierdzałeś nic? Był taki moment z Androida 6 do 8 aktualizacje pobierały się same. Potem użytkownicy zrobili dym, jak codziennie przybywało dziesiątki nieszczęśliwych użytkowników Androida 8. Xaiomi przyblokowało aktualizację bez potwierdzania. Następnie w ogóle zablokowało aktualizacje do 8ki. Teraz może być jak mówisz. Co oznacza, że nawet wywalenie plików z aktualizacją może Cię nie ustrzec. Nie dzisiaj, to jutro. Czytałem, że można w routerze zablokować domenę, z której lecą aktualizacje. U mnie się to nie udało. Tak zostałem użytkownikiem 8ki.

Nic nie zatwierdziłem. Po pierwszym uruchomieniu mi boxa wszedłem w aktualizację szukając możliwości wyłączenia ich i zobaczyłem, że aktualizację kończą się pobierać. Teraz jest info o prośbie restartu celem dokończenia aktualizacji.

u mnie juz praktycznie 0 problemow z andkiem 8, czekac tylko na te latke od niedzialajacego pilota po uspieniu i bedzie calkiem wporzo

Ja bym poczekał na twoim miejscu. We wtorek kupiłem mi boxa i zaktualizowałem do 8.0 zacina sie strasznie i asystent głosowy praktycznie jest bezuzyteczny

Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka