Sign in to follow this  
lenin26

Samoczynne restarty

Recommended Posts

Witam

Użytkuje mi4c od 2,5 roku. Do tej pory było ok aż tu nagle tel zaczął się sam restartować kiedy jest uśpiony. Jak wyłączę uśpienie w opcjach, tel działa z włączonym ekranem dowolnie długo.

Co próbowałem 

- wymieniłem baterie

-wgrałem najnowszy ROM z androidem 7

- wyciągnąłem kartę SIM

niestety nie pomogło. Kiedy uspie tel przyciskiem albo sam się uśpi po chwili następuje samoczynny restart i tak w kółko. Ma ktoś pomysł gdzie można jeszcze zajrzeć ? Jak się pracuje na tel też jest ok, teraz piszę na nim ten tekst.

Pozdr Krzysztof

Mam podobnie ale jak włączę do telefonu kabel od ładowarki samochodowej. Myślałem, że to może wina ładowarki ale na innych jest podobnie.
Nie dzieje się to zawsze ale jednak często.
Też nie wiem czy to koniec tego telefonu czy może mnie w aucie coś nie halo z prądem...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odświeżę watek...

Jak myslicie...jak to jest problem sprzetowy to cos z płyta główna czy wyświetlacz. Restarty wystepuja po wygaszeniu wyswietlacza i uśpieniu tel. Ściągnąłem aplikacje Touch Bloker która sciemnia wyswietlacz(nie wylacza) i blokuje dotyk i tel po takiej operacji działa dopóki się bateria nie wyczerpie (jakies 12h). Mysle o kupnie tel z rozbitym ekranem i przekładke płyty głownej.

Odświeżę watek...
Jak myslicie...jak to jest problem sprzetowy to cos z płyta główna czy wyświetlacz. Restarty wystepuja po wygaszeniu wyswietlacza i uśpieniu tel. Ściągnąłem aplikacje Touch Bloker która sciemnia wyswietlacz(nie wylacza) i blokuje dotyk i tel po takiej operacji działa dopóki się bateria nie wyczerpie (jakies 12h). Mysle o kupnie tel z rozbitym ekranem i przekładke płyty głownej.
A nie miałeś jakiś przygód z tym telefonem typu konkretny upadek albo zalanie/zawilgocenie?
Dziwna sprawa bo swój od 3 lat używam i dopiero jakiś czas temu zaczęły się jaja ale opisałem to wcześniej, że podejrzana jest ładowarka samochodowa.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka