ZduneX25

MIUI 8.11.22/23

Recommended Posts

W przyszłym tygodniu być może będzie możliwość zmiany 4G na LTE i odwrotnie, także nie biadolić... ;-)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

• Like 2
  • Thanks 1

Przecież to nie Chińcycy wymyślili powrót do 4G i nie chyńczycy wymyślili z Google.Akurat to devsi Xiaomi.eu.1. China zawsze używało nazwy 4G i dalej to robią, to Xiaomi.eu zmieniło.
Global dalej ma LTE.
2. Region w China to zawsze China, w Globalu wybierasz Ty, w Xiaomi.eu wybierasz Ty, to dodali także Xiaomi.eu devs.
3. China nie używają Google i Google Play, mają swój sklep i swoje rozwiązania, szukajki i AI. Więc jak oni to mogli dodać?
To wymyślili Xiaomi.eu devs.
Xiaomi.eu bazuje na China, wyrzucają ich rozwiązania i apki a dodają Google Play i Google, w romach China tego nie ma i nie będzie.
4. Akurat procenty w ikonie baterii to dobre posunięcie, oszczędzamy miejsce w pasku, a to tak trudno dojrzeć? Co chwila patrzysz i czytasz ile masz % . I nikomu nie dogodzisz, Tobie nie odpowiada, innemy odpowiada, a devsi nie musza dawać wyboru opcji itp. To ich rom tyle.
W wersji Stable China to już też wprowadzą a co za tym idzie i w Xiaomi.eu
6. Co do padania u szybko lecącej baterii to szukaj u siebie problemu, nie widać aby setki lub tysiące ludzi miało problem taki jak Ty.

Także zanim zaczniesz pisać głupoty to się doinformuj i doceniaj pracę i devsów China jak i Xiaomi.eu, nikt na siłę nie trzyma przy Miui.

Spinasz się bez powodu.
Nie wiem jakiego mam problemu szukać u siebie jak mam na świeżo zainstalowany ROM na czysto nawet bez swoich aplikacj i dodanego konta, także nie wiesz to się nie wypowiadaj.
Wizualnie mi nie pasuje i dlatego już jestem na stable.
Jedynie przepraszam azjatyckich programistów, niepotrzebnie mają czkawkę.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Da się wyłączyć (Ustawienia > Pulpit > na dole jest opcja). Zmienić - póki co nie.

Ta wersja przelała czarę goryczy.
Dodane jakieś nowe badziewie od Google, które nie wiem do czego potrzebne,obcinanie ikon bo przez jakieś nocze-srocze się nie mieszczą na pasku, co to ma być? Osobiście wolę LTE i liczbę procent obok ikony baterii a tutaj nie mam wyboru.
Do tego system android żre 68% baterii, od rana telefon prawie nieużywany a bateria leci na łeb.
Moja cierpliwość dla azjatyckich programistów się skończyła.
Dobrze,że wyszedł xiaomi.eu stable i jest jakaś alternatywa.

Postaw wszystko od nowa. Tak jakbyś wyciągnął nowy telefon z pudełka. Zostaniesz uzdrowiony.
  • Thanks 1

U mnie na Redmi 3s pomimo włożonych słuchawek do wejścia jack, podczas połączenia przychodzącego słychać dzwonek w słuchawkach i głośniku. Nie wiem jak było na poprzednim romie, ,ale dziś się zdziwiłem. Problem występuje na różnych słuchawkach. Jak to u was wygląda?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

12 minut temu, robaks napisał:

U mnie na Redmi 3s pomimo włożonych słuchawek do wejścia jack, podczas połączenia przychodzącego słychać dzwonek w słuchawkach i głośniku. Nie wiem jak było na poprzednim romie, ,ale dziś się zdziwiłem. Problem występuje na różnych słuchawkach. Jak to u was wygląda?

Z tego co się orientuje to tak ma być. Takie zabezpieczenie, jakbyś odłożył gdzieś telefon z podpiętymi słuchawkami.

Edited by senq

Ok. Wiem, że na pewno dużo wcześniej tak nie było i się zdziwiłem. . Dźwięki powiadomień też słychać. Według mnie całkiem słuszna koncepcja. Dziękuję za odpowiedź

Postaw wszystko od nowa. Tak jakbyś wyciągnął nowy telefon z pudełka. Zostaniesz uzdrowiony.
Niestety, nie zostałem.
Jakbyś przeczytał mój poprzedni post to byś wiedział dlaczego.

3 godziny temu, piteq napisał:

W tej chwili mam zainstalowaną wersje 8.1.11.Czy po aktualizacji OTA do najnowszej wersji będę musiał instalować magiska (oraz inne rzeczy instalowane z recowery) od nowa?

Tak.

Hm a gdzie się podziała możliwość ustawienia resetowania cyklu w użyciu danych

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

22 godziny temu, Orjon napisał:

Da się wyłączyć (Ustawienia > Pulpit > na dole jest opcja). Zmienić - póki co nie.

Na mi6 jest dostępna ta opcja? 

Mi6 ma opóźnione źródła więc możliwe że nie ma. Jeśli nie ma to będzie tam za tydzień.

• Thanks 1

Jakieś problemy z wielkościami ikon aplikacji. Global ma wyjść w poniedziałek. China - nie wiadomo. Trzeba czekać.

Dnia 24.11.2018 o 16:56, firefighter napisał:

Mi5x

Po aktualce telefon co chwile sam się blokuje nie działa odcisk palca masakra.

Poprzednia aktualka uwaliła telefon do tego stopnia,że trzeba było na nowo odblokować BL

Hm a gdzie się podziała możliwość ustawienia resetowania cyklu w użyciu danych

No właśnie, gdzie to się podziało? ...

Da się jakoś przywrócić stary wygląd ikon na pasku powiadomień, jak również wyświetlanie tychże ikon na ekranie blokady?

Czy na tym sofcie dla MI mix 2s i Androida P działa nc + go ?

Niestety na global stable po przejściu na 9 ta aplikacja przestała działać.

Po aktualizacji do 81122 aplikcja Aparat na MI5 nie uruchamia sie :(

Czyscilem jej dane ale nic to nie daje.

Ktos ma pomysl jak to rozwiazac bez full wipe?

PS> Instalacja innego oprogramowania do apartu nie rozwiazala problemu

Edited by wyzwolenia

Na screenie zwiazanym z update widac duzy czytlny napis procentowy https://miuipolska.pl/miui-8-11-22/

U mnie jest mala bateria a w niej jeszcze mniejszy napis. Wszytko szare, nawet jak bedzie bliski rozladowania. Malo czytelne. Da sie to jakos poprawic? Mam domyslny motyw jesli to ma znaczenie.

miui.png

Edited by wyzwolenia

3 godziny temu, slovick napisał:

Czy na tym sofcie dla MI mix 2s i Androida P działa nc + go ?

Niestety na global stable po przejściu na 9 ta aplikacja przestała działać.

Na mi 8 nie działa czyli na mi mix2s też nie będzie. To jest problem aplikacji która nie radzi sobie z nowym androidem. Nc+ wie o tym problemie.

To dodali Chińczycy. Nas proszę nie winić. Tą opcję można zresztą wyłączyć (Ustawienia > Pulpit > na dole Pokaż kontrolki P. Sterowania).

4 minuty temu, Orjon napisał:

To dodali Chińczycy. Nas proszę nie winić. Tą opcję można zresztą wyłączyć (Ustawienia > Pulpit > na dole Pokaż kontrolki P. Sterowania).

A to ciekawe bo ja nie mam tego przelacznika tak jak kolega wyzej mimo iz tez mam mi5. Czyli nie mam jak tego wlaczyc.

O ile wiem, @QBAQ ma teraz Mi 8, a nie Mi 5. Na Mi 5 może tego nie ma.

EOT, bo zbaczamy z tematu wątku. :)

Wgrałem aktualizację. Zauważyłem że jest tryb szarości. Może był dostępny wcześniej. Nie wiem. Do czego zmierzam. Gdzie jest on dostępny? Ja wywołuje go z belki skrótów. Czy można tak ustawić że np jak włączam apke do czytania to automatycznie włącza ten tryb? W OP6 tak było.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Wgrałem aktualizację. Zauważyłem że jest tryb szarości. Może był dostępny wcześniej. Nie wiem. Do czego zmierzam. Gdzie jest on dostępny? Ja wywołuje go z belki skrótów. Czy można tak ustawić że np jak włączam apke do czytania to automatycznie włącza ten tryb? W OP6 tak było.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Tryb szarosci? Jak to wlaczyc? Ja szukalem w ustawieniach ale brak

4 minuty temu, Mariusz Kowalski napisał:

Masz w belce rozwijanej od góry. Wybierz więcej bo jest w dodatkowych.

Moze chodzi Ci o tryb czytania a jesli tak to nie jest na pewno tryb szary ;) a tylko funkcja umożliwiająca redukcję emisji światła niebieskiego xD

Jest od dawna, mozna ustawic na stale, mozna harmonogram, mozna w przegladarce

Edited by wyzwolenia

Guest
This topic is now closed to further replies.