Jump to content

Mi 8 Lite - Growing Store - Aliexpress


johnny1836
 Share

Recommended Posts

Cześć!

Potrzebuję opinii na temat sklepu Growing Store na aliexpress. Planuje kupić u tego sprzedawcy Mi 8 Lite, ponieważ wysyłka jest z Niemiec. Ktoś zna lub zamawiał?

Telefon podobno w wersji Global, ale zastanawiam się czy to prawdziwy rom Global czy wgrany jakiś fake miui na odblokowany BL?

Link: https://s.click.aliexpress.com/e/csArNSdL

Edited by johnny1836
Link to comment
Share on other sites

Poczytałem trochę opinii na ali. Sporo Polaków pisało pozytywne opinie na temat sklepu, więc postanowiłem zaryzykować i wczoraj zamówiłem telefon. 

Przed zamówieniem kontaktowałem się ze sklepem i twierdzą że telefon jest w wersji Global, ma europejską ładowarkę i jest oryginalnie zafoliowany - więc nie powinno być żadnych kwiatków typu fake miui czy odblokowany BL. Oprócz tego jeśli coś będzie nie tak - to można zwrócić do magazynu w Polsce :)

Po rabacie Black Friday na ali + 2 innych kuponach, które udało mi się połączyć cena ostateczna wyszła 850 zł, do tego gwarancja Allianz (wiem że różnie z nią bywa, ale zawsze to jakiś spokój) i wysyłka DHL z Niemieckiego magazynu. Telefon zamówiłem o 9 rano, a wysłany o 12 i na tą chwilę znajduje się w magazynie w Poznaniu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...