Skocz do zawartości

Mi 8 Lite - Growing Store - Aliexpress


johnny1836

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Potrzebuję opinii na temat sklepu Growing Store na aliexpress. Planuje kupić u tego sprzedawcy Mi 8 Lite, ponieważ wysyłka jest z Niemiec. Ktoś zna lub zamawiał?

Telefon podobno w wersji Global, ale zastanawiam się czy to prawdziwy rom Global czy wgrany jakiś fake miui na odblokowany BL?

Link: https://s.click.aliexpress.com/e/csArNSdL

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę opinii na ali. Sporo Polaków pisało pozytywne opinie na temat sklepu, więc postanowiłem zaryzykować i wczoraj zamówiłem telefon. 

Przed zamówieniem kontaktowałem się ze sklepem i twierdzą że telefon jest w wersji Global, ma europejską ładowarkę i jest oryginalnie zafoliowany - więc nie powinno być żadnych kwiatków typu fake miui czy odblokowany BL. Oprócz tego jeśli coś będzie nie tak - to można zwrócić do magazynu w Polsce :)

Po rabacie Black Friday na ali + 2 innych kuponach, które udało mi się połączyć cena ostateczna wyszła 850 zł, do tego gwarancja Allianz (wiem że różnie z nią bywa, ale zawsze to jakiś spokój) i wysyłka DHL z Niemieckiego magazynu. Telefon zamówiłem o 9 rano, a wysłany o 12 i na tą chwilę znajduje się w magazynie w Poznaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...