Jump to content

Przyciski głośności nie reagują

Marcon481
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

0A794E79-2187-4FF5-AA96-321484BDF347.thumb.jpeg.51e1ea1e575fa109f0b2bef901f07b43.jpeg

Witam

Mam problem z bocznymi przyciskami w Redmi 4, problem polega na tym że nie działa mi przycisk ON/OFF czyli inaczej odblokowanie, VOL+  i  VOL- działają bez zastrzeżeń. Z góry uprzedzam że stało się to po wymianie wyświetlacza. Przedstawię krótką historię, zakupiłem z dużymi problemami wyświetlacz do tego modelu na popularnej aukcji internetowej , model ten jest mało popularny,więc stąd ten problem,  ale udało się. Wcześniejszy wyświetlacz był tak ferelnie pęknięty, że nie mogłem wpisać jednej z cyfr odblokowujących ekran i normalne wyłączyć telefonu. Więc na włączonym Redmi 4, rozebrałem go i kulturalnie wyłączyłem go wypinając wtyczkę od baterii. Po wymianie wyświetlacza pojawiły się problemy z owym przyciskiem. Zakupiłem nową taśmę flex z przyciskami i okazało się że jest dalej to samo, czyli VOL+ i VOL - działa, klawisz blokady NIE. Więc postanowiłem zrobić reset telefonu, też nie pomogło. Dlatego wylądowałem na tym forum i proszę bardzo o pomoc

Dziękuję z góry za wskazówki

Edited by marek_ns

• 1 year later...