Jump to content

problem przy instalacji przez laptopa


TomaszPaluszak
 Share

Recommended Posts

Witam..

Zakupiłem XIAOMI MI TV BOX EU 4K ANDROID 6.0 . Postanowiłem zainstalować przeglądarkę google chrome. Obejrzałem wszystko co sie dało w necie na ten temat i utknąłem w następującym momencie (zdjęcie w załączeniu). Czy może mi ktoś w tym pomóc dlaczego urządzenie które kupiłem na liście rozwijalnej jest niedostępne- czyli nie moge zainstalować poprzez laptopa przegladarki na MIBox-e 3 ?

zrzut.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bo nie ma aplikacji chrome dla Android TV? Można ściągnąć plik APK i zainstalować np. przez pamięć USB - próbowałem - ściągnąłem apkę do usb - na pena ściągnąłem apk po włożeniu do Miboxa widzi pliki - ale po zainstalowaniu wyskakuje komunikat że "Aplikacja nie może być pomyslnie zainstalowana". Co dalej ? Może cos w ustawieniach urządzenia choć juz wszystko przejrzałem 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może złą wersje ściągnąłeś. Ja ściągnąłeś teraz w ramach testów https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-70-0-3538-110-release/google-chrome-fast-secure-70-0-3538-110-4-android-apk-download/ i się włącza.

Funkcjonalność to już druga strona medalu. Większość aplikacji niedostosowanych do android TV będzie toporna w obsłudze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...