Jump to content

Który i Gdzie - telefon do 800zł

hevi26
 Share

Recommended Posts

Hejo!

Temat zakładam, bo niestety nie orientuję się w nowościach naszej ulubionej rodziny dlatego zależy mi na tym, żeby były aktualne propozycje ;)

W największym skrócie poszukuję telefonu do 800zł. Posługuję się obecnie Redmi Note 4 i do momentu aż przez upadek, spuchnięcie baterii i rozklejenie nie zaczął mi szwankować dotyk, to było wszystko git i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o preferencje to nie jest tego dużo. 6GB RAM, widziałem że tyle już mają - warto? Podobnie z pamięcią wbudowaną 64GB - warto czy wystarczy 32GB? Nie gram w gry na telefonie, a przede wszystkim wykorzystuję go do przeglądania internetu i YouTuba w drodze do pracy. Czasem jakiś mecz jak akurat leci Liga Mistrzów a ja gdzieś jadę. Co do ekranu, aparatu (chociaż fajnie jakby był dobry), wyświetlacza nie mam wielkich preferencji. Najważniejsze dla mnie żeby był szybki i był przyszłościowy jeśli chodzi o ciągnięcie coraz większych aplikacji.

Jeżeli chodzi o to gdzie bym kupował to mam już doświadczenie ze ściąganiem telefonów z Chin. Poprzednika właśnie ogarniałem przez HKTR Store. Teraz mają swój sklep chyba pod tym linkiem: http://freetaxmall.net Może znacie coś lepszego z lepszymi cenami i łatwym pewnym zamawianiem? Wiecie jak to jest z Black Friday i ściąganiem telefonów z Chin?
Dzięki wielkie za wszelkie porady, bo od dwóch lat straciłem orientację w terenie i byłoby to dla mnie mega pomocne. Jak coś to wolałbym globala na czystym androidzie :) Pozdrawiam!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...