Skocz do zawartości

Niepoprawne działanie z Android Auto


kapuczina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

różne wersje Android Auto instalowane z APK Pure/APK Mirror. Uprawnienia nadane, podpinam telefon do auta, ekran powitalny Android Auto, wszystko się zacina - na samochodzie czarny ekran, Xiaomi zaś restartuje się... W załączniku informacje nt. telefonu. Dodam, że na S5 Neo wszystko działało, więc nie jest to kwestia samochodu.

cK4vDz7[1].png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mam analogiczny problem z moim Mi6. Gdy podłączam go kablem usb by zalogował się do Android Auto (chodzi o pierwsze zgranie urządzeń) i przełączam w tryb przenoszenia plików, telefon resetuje ustawienie usb na ładowanie i zrywa połączenie z samochodem. Próbowałem instalować appki zarządzające połączeniem usb, ale to nic nie daje, bo resetuje się ustawienie ładowania  w telefonie. Macie może jakieś pomysły co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam ,

u mnie też android auto się rozłączał bez powodu po kilku - kilkunastu minutach. Po wykluczeniu winy softu zacząłem testować kable i po wielu próbach trafiłem w końcu na taki który nie zrywa połączenia w moim CEEDzie. Dostępny jest już na alledrogo, w wyszukiwarkę należy wpisać "kabel android auto". Sprzedający to MKF_centrum.

 

Mam nadzieje, że pomogłem. 

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez MARCINU2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...