MST

Zmiana nazwy urządzenia i nieprawidłowe działanie czytnika

Recommended Posts

ROM Miui Polska

Zrobiłem sobie paczkę, która dodaje blokadę reklam i podmienia nazwę Mi Note 2 na galaxy s7, po to by móc widzieć więcej aplikacji w google play. Jak choćby Max Payne, który jest niedostępny dla tego telefonu , a chodzi świetnie. Po wgraniu wystarczy wyczyścić pamięć apki sklepu i restart.

Problem po zmianie nazwy jest taki, że czytnik przestaje się zachowywać jak HOME po dotknięciu, tylko coś ala ENTER. Jak przywrócę oryginalne wpisy "kopia" to problem znika :P

W sumie to nie wiem gdzie ten post umieścić, by był skutecznie rozpatrzony.

run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.model=.*:ro.product.model=SM-G930F:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.brand=.*:ro.product.brand=samsung:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.name=.*:ro.product.name=heroltexx:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.device=.*:ro.product.device=herolte:' /system/build.prop");
run_program("/sbin/sh", "-c", "sed -i 's:ro.product.manufacturer=.*:ro.product.manufacturer=samsung:' /system/build.prop");

Mi_Note_fixy_galaxy_s7.zip

Mi_Note_fixy_kopia.zip

Edited by MST