Popski

Pocophone F1 hotspot problem

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Po ostatniej aktualizacji na 10.0.4.0 wersja stabilna (motyla noga) hotspot wifi nie działa prawidłowo, włącza się ale jest informacja na lapku, że nie ma dostępu do internetu - choć na telefonie nie ma problemu z netem.Przed aktualizacją systemu nie było takiego problemu, druga sprawa jest brak możliwości korzystania z pasma 5GHz- informacja na pasku : Pasmo nie jest dostępne w twoim kraju.

 

Pozdrawiam,

Popski

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie ten sam problem. Nie mogę udostępnić internetu, a przed aktualizacją wszystko działało. Na laptopie i telefonie informacja, że jakość internetu "doskonała", a żadna strona się nie ładuje. PILNIE potrzebuję porady, co z tym zrobić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam inny problem... Gdy udostępniam coś przez hotspot to zamiast ciągnąć mi z LTE to ciągnie mi z wifi... Czy jest możliwość, że poco potrafi wzmocnić sygnał i przesyłać dalej? 

Na wszystkich urządzeniach gdy wybierałem sieć z hotspotu to mimo, że wyłączyłem dane mobilne w poco to i tak internet hulał... Gdy wyłączyłem i wifi w telu to mimo hotspotu internetu nie było na żadnym urządzeniu. Na samych włączonych danych mobilnych również internetu nie było. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.