Skocz do zawartości

Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota


slawekzakro

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety za wiele się nie zmieniło po aktualizacji. Box dalej budzi się z oporami, ale jest trochę lepiej niż było, znacznie częściej włącza się za pierwszym razem. Postęp w WiFi jest, bo moją sieć na 5 GHz o szerokości pasma 80 MHz już widzi, ale niestety nie potrafi się do niej zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2019 o 10:05, IronCXII napisał:

Ja po aktualizacji musiałem wyciągać wtyczkę z prądu po raz pierwszy od dłuższego czasu. Po poprzedniej było ok.

Niestety miałem to samo. Łatki chińczyków to ruletka. Raz coś poprawią by w następnej aktualizacji coś spaprać. W sumie był czas przywyknąć, miałem ich słuchawkę i niemiło ją wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darq7 napisał:

Bez przesady :-) wtyczka raz na ileś dni to nie dramat. Markowe komputery za grubą kasę się wieszają, a tu pudełeczko że śmiesznym procesorkiem i symboliczną kasę. Trochę dystansu

Nie zgadzam się. Symboliczna kwota to złotówka a nie prawie 3 stówy (choć wiadomo to kwestia bardzo indywidualna). W moim przypadku oraz wielu innych osób aktualizacje w kwestii uruchamiania pudełka nic nie zmieniły, jak się nią włączał tak się nadal nie włącza. Od mi boxa nikt nie wymaga by robił to co komputer, ale jeśli nawet nie potrafi się uruchomić to już totalna porażka! Mi co prawda udało się rozwiązać problem ze słabym WiFi i teraz jest ok ale kwestia problemu z pilotem jest definitywnie porażką firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nic takiego nie występuje, wszystko działa tak że jestem w szoku że w takiej cenie to możliwe. Wiadomo punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia i gdybym miał problem z np. wifi skończyłoby się na śmietniku, i kupiłbym shield. Ale już tą wtyczkę raz na kilka dni bym przełknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...