Jump to content

Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota


slawekzakro

Recommended Posts

Dobra koledzy, aby nie bić piany. Proszę o ustawienia, przy których MiBox tak wspaniale działa. Jakie macie ustawienia HDMI-CEC i pozostałe, które mogą być istotne. Jakie macie routery, bo mam wrażenie, że Ci którzy mają te na chipie Broadcom, mają problem z wybudzaniem częściej niż pozostali.

Link to comment
Share on other sites

Ja problemów z wybudzeniem nie mam nawet po 3 dniach uśpienia, ustawienia HDMI CEC wszystkie 3 na ON. Telewizor to 9 letnia plazma FHD Panasonica, internet światłowód od Orange na FB2 częstotliwość pasm na auto.

Dziś wyszła dla beta testerów łatka 2405  która niby naprawia błąd z wybudzeniem, zainstalowałem z ciekawości czy coś innego zepsuli:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Mam dokładnie to samo. Obecna kompilacja (2396) tego nie naprawiła i nadal ostro laguje po wybudzeniu. Mam nadzeję, że ta kolejna rozwiąże mój problem. Mój błąd, że wpakowałem się w Oreo nie poczytawszy sobie wcześniej. Na andku 6.0.1 wszystko było tip-top. Moźna się zapisać do beta testerów, czy pozostaje czekać na oficjalkę?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Czy pojawiła się skuteczna metoda na poradzenie sobie z problem z wybudzaniem? Walczę już z tym od dłuższego czasu. Bazuję na oficjalnym sofcie, który podrzuca mi xiaomi w aktualizacjach. Po nocy nie ma siły - muszę odłączać od sieci. HDMI-CEC już sprawdzałem. Czy ktoś może pomóc? Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Powrót do Build 2167 jest według mnie najlepszym rozwiązaniem. Czekam aż pojawi się jakakolwiek aktualizacja, która cokolwiek naprawia, a nie psuje.

Widzę jednak, że ludzie nie podejmują tematu, tylko narzekają. Oczywiście dotyczy to tylko MiBox 4K.

 

Link to comment
Share on other sites

mam skierowana zapalona lampke w strone mi boxa, dzieki temu sprzet mysli, ze caly czas jest dzien i nie wystepuje efekt nie wlaczania sie "po nocy"
Myślę że takie działanie nie do końca jest legalne. Celowe wprowadzanie sprzętu w błąd może powodować w dłuższym czasie jego zachwaniami emocjonalnymi a w konsekwencji zapadnięciem w śpiączke. Utrata gwarancji murowana.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...