Sign in to follow this  
MaxBlack

Xiaomi Redmi6 PRO Global version - gdzie kupię?

Recommended Posts

Witam
Chciałem zakupić Xiaomi Redmi 6 Pro, jednak problem w tym ze tego modelu nigdzie nie moge dostać. W Polskich sklepach jest Redmi 6 i Redmi 6a ale nigdzie niema 6 Pro. 
Nawet na Ali nie mogę go namierzyć. Wiem ze 6 Pro to to samo co Mi A2 Lite jednak zależy mi na Miui. Znacie miejsce w którym będę mógł go zakupić lub posiada ktoś informacje czy może będzie on dostępny do kupienia u nas w kraju? Ewentualnie da sie zmienić rom z A2 lite na Miui?

Nie kupisz.

Nie ma wersji Global tego modelu. Możesz poszukać na Xda jak wgrać Miui na Mi A2 L.

Lub

Kupić wersję China i po odblokowaniu BL'ra wgrać MiuiEu(albo inne wariacje).

Edited by dzidexx

19 godzin temu, MaxBlack napisał:

Witam
Chciałem zakupić Xiaomi Redmi 6 Pro, jednak problem w tym ze tego modelu nigdzie nie moge dostać. W Polskich sklepach jest Redmi 6 i Redmi 6a ale nigdzie niema 6 Pro. 
Nawet na Ali nie mogę go namierzyć. Wiem ze 6 Pro to to samo co Mi A2 Lite jednak zależy mi na Miui. Znacie miejsce w którym będę mógł go zakupić lub posiada ktoś informacje czy może będzie on dostępny do kupienia u nas w kraju? Ewentualnie da sie zmienić rom z A2 lite na Miui?

Tutaj wyglada na to ze jest:

https://www.banggood.com/search/redmi-6-pro.html?sbc=1

Na gearbest jest tylko "arrival notice". 

Na aliexpress tez ich troche jest. Mmoze wyczysc ciastka ali, albo uzyj innej przegladarki/incognito, jesli ci nie wyswietla wynikow, ja mam jedna strone okolo 25 wystawien.
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=5090301&initiative_id=AS_20181116235219&SearchText=redmi+6+pro

Edited by PurpleHaze