Skocz do zawartości

MI4c parowanie przez BT


spy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadzieje ze pisze w dobrym dziale na ten temat . Wiec moj problem polega na tym ze zakupile sluchawki BT i chcialem je sparowac z moim telefon . Telefon znajduje sluchawki ale nie chce ich sparowac poniewaz wyskakuje okienko na na dole z napisem " nie mozna sparowac urzadzenia xxxx-xxxx ze wzgledu na bledny kod PIN lub klucz" i pod tym napisem tylko OK i nic wiecej nie ma . Moze mial ktos taki juz problem i wie jak go rozwiazac ? Z gory dziekuje za pomoc .

PS dolaczam zrzut ekranu

viber image.jpg

Edytowane przez spy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoże ale miałem zbliżoną sytuację. Ciągle był problem z pinem gdzie nie było okienka. Okazało się że "okienko od PIN" ciągle się chowało pod spód. Pozamytkaj wszystkie aplikacje i karty i szukaj zaginionego okienka. I najlepiej kilka raz pod rząd. Mi w końcu się pokazało. Oczywiście nie musi to być ten przypadek.

Edytowane przez Xymox4AD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jasno napisałem. Byłem poproszony o pomoc z parowaniem Xiaomi z zestawem BT w samochodzie. Byłem kolejną osobą która próbowała to zrobić. Tez nie widziałem żadnego okienka. Ale cyklicznie i powolutku powtarzałem do znudzenia. Nawet zrezygnowałem i odszedłem ale jeszcze raz dałem szansę i wtedy zobaczyłem okienko.

Ps. Samsung S6 Edge bez problemu łączył się z samochodem. Xiaomi bez problemu parowało się z innymi urządzeniami. Ale w tym przypadku były takie kwiatki.

Edytowane przez Xymox4AD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziwna sprawa pierwszy raz mi sie takiego cos zadarza z innymi telefonami nie ma takiego problemu , wczoraj wrzucilem nawet nowy rom przez miflash czyli tak na dobra sprawe zostal sflashowany jak od nowosci i nadal ten sam problem wystepuje juz nie mam glowy do tego jestem zalamany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie potrafię czasami zrozumieć parowania po BT. Ostatni przykład: Słuchawki Bluedio TM parowałem bez problemu z rożnymi telefonami. Bez PIN itp. Trzy dni temu dodaje do Nexus 7 II z Lineage OS i każe mi wpisać PIN. jaki PIN?? Nigdy nie był potrzebny.
Żaden 0000 czy 1234 nie pasuje. No i robiłem odłącz, podłącz, odłącz...  itp. Aż w końcu bez PIN się połączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może usuń jeszcze wszystkie urządzenia BT z telefonu (te sparowane z telefonem po BT). Słuchawkę wyłącz całkowicie i spróbuj od nowa. Pytanie czy w czasie próby połączenia z nową słuchawką, telefon nie ma już aktywnych innych połączeń po BT. Np. z telefonem brata, siostry, etc.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tam jest wszystko wyczyszczone , ale napisze tez odrazu co zrobilem w ostatnich dniach , po prostu wyczyscilem telefon na maxa jak od nowosci , wrzucilem okolo 4 romow albo wiecej  i to roznych miui chinskie przez miflash , potem jakies customy przez recovery ala nitrogen , lineage a na samym koncu miui 8xx a na koncu 10 i na kazdym sofcie ten sam problem , wiec teraz tak na serio nie wiem w czym problem 

Edytowane przez spy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś z inną słuchawką?
Ja mam sparowany ze słuchawką BT i najmniejszego problemu nie było. A romy aktualizowane co tydzień (do puki się dało)... Dziwne to trochę jest.
Napisz czy inne urządzenia działają po BT z tym telefonem? Np. Wysyłanie kontaktów do innego fona?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raz mi sie udalo polaczyc z kumpla telefon lg q6 ale to z wielkimi trudnosciami w sensie ponawiania caly czas polaczenia i jako zaskoczylo i wyslalem plik do niego a on do mnie , probowalem z laptopem jest ten sam problem z tym kluczem pinem , sluchawkami sony ktore widac na obrazku wyzej z xiaomi redmi 4x mojej zony i tu znow ten sam problem , oraz z urzadzeniem bt do ktorego mozna podpiac sluchawki wtedy mamy taka imitacje sluchawek bt ;)czyli tak na dobra sprawe udalo sie tylko raz z tym lg q6 :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Może głupie pytanie, ale z tego co wywnioskowałem czekasz na okienko z potwierdzeniem pinu. Pytanie brzmi: Sprawdzałeś rozwijaną belkę powiadomień, czy tam przypadkiem nie siedzi powiadomienie o parowaniu? Taka drobnostka, ale czasem i ja się na tym złapie :D Zero powiadomień, jakby nic się do telefonu nie łączyło, rozwijam belkę a tam prośba o potwierdzenie pinu.

Edytowane przez SzczufFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...