ZduneX25

MIUI 8.11.15

Recommended Posts

3 godziny temu, punisher napisał:

Pomyliłem się, nie mam wersji global, global był napisany na pudełku mam miui polska, telefon kupiłem używany z wgranym miui polska 

To nie jest miejsce na tego typu sprawy... Jeżeli potrzebujesz pomocy zapraszam do odpowiedniego działu dla swojego urządzenia oraz lektury poradników i FAQ na stronie...

Od kilku wersji Mix2S mam problem z całkowitym przyciemnieniem ekranu.
Jak ustawię trochę jaśniej, to i tak wraca na min jasność ( w ciemności).
Auto działa, ale tylko jak jest oświetlenie zewnętrzne.
Ma ktoś taki problem ?

10 minut temu, jacyj23 napisał:

Ma ktoś taki problem ?

Auto dziala, ale z opóźnieniem i skokami. Przynajmniej u mnie.

@ZduneX25, Mi Browser dalej wywala do pulpitu... :(

Dnia 19.11.2018 o 20:33, latet napisał:

Niestety - nawigacja w Mapach Google wykrzacza mi się teraz w 100%. Na poprzednich ROM-ach raczej losowo.

no to tak : mapy oki nie wykrzaczają się. Ale przy usuwaniu aplikacji znalazłem błąd. Jak przytrzymasz apkę do usunięcia ( przesunięcia) to ikona robi się przezroczysta i znika , nie możesz jej przesunąć i jak jest w folderze to jej nagle nie widać. Choć jest bo miejsce puste zostaje ale nic z nią nie możesz zrobić, ani uruchomić , ani przenieść . Dzieje się to nie za każdym razem. Pomaga restart. Finalnie wróciłem do 9.20 bo fon idzie w ręce szwagierki a na tym romie  już tego nie ma.

Edited by MD13

@MD13, ostatnio moja siostra na RN5 na Globalu miała ten problem. Pomogło wyczyszczenie danych launchera.

Jak wyłączyć powiadomienia o nowej aktualizacji? Wcześniej zdaje mi się, że była taka opcja a teraz nigdzie jej nie mogę najeść.  Telefon Redmi Note 4 

Czy aktualna wersja dev miuipolska 8.11.15 zawiera Androida 9 beta dla Xiaomi Note 5?

Jestem nowy i jeszcze nie rozumiem korelacji numerów niestabilnych wersji dev xiaomi.eu z miuipolska.pl. Problem na którego szukam rozwiązania (bluetooth audio - i kodeków) jest najprawd. rozwiązany  w wersji xiaomi.eu 8.11.8 , oraz 10.0.4.0 a napewno w ostatnich romach z androidem 8.1 oraz 9 ale bez udziału xiaomi u konkurencji: Resurrection REmix, LineageOS, Pixel Experience. Dlatego chciałbym wiedzieć jak mocno miui polska dev np..8.11.15 nawiązuje np. do 8.11.15  xiaomi.eu.

Ten bug jest typowo xiaomi i był zgłoszony przez społeczność międzynarodową do błędów xiaomi global, na forach oficjalnych, nieoficjalnych, XDA. Aktualnie siedzę na miuipolska 10.0.2.0 i błąd jest widoczny. Oczywiście stabilna jest starsza dlatego chętnie przesiądę się na niestabilne romy jeśli problem który mnie dotyczy został rozwiązany.

Kolegom adminom tutaj z forum do części bugs przekazałem kilka informacji na ten temat. Dziękuję za rozwój firmware, chciałbym pozostać cały czas przy miuipolska, jako społeczność jesteście świetni.

Edited by punisher

Chyba zostanę z tym ROMem na dłużej, nić się nie pieprzy, bateria trzyma jak trzeba [48h w tym ~6 SoT] żadnych błędów czy chińskich krzaczków, the best rom so far :) 

• Like 1

Chyba zostanę z tym ROMem na dłużej, nić się nie pieprzy, bateria trzyma jak trzeba [48h w tym ~6 SoT] żadnych błędów czy chińskich krzaczków, the best rom so far  
Też tak twierdzę

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Również jestem  bardzo pozytywnie zaskoczony. Mi6 śmiga pięknie na tym sofcie, poprzednia wersja przycinała się przy odblokowywaniu ekranu, a podczas odpinania ładowarki nawet raz zdarzył się kompletny freeze. W tej wersji wszystko pracuje stabilnie a co ważniejsze bateria trzyma co najmniej 2 dni z SoT wynoszącym ok 6h.

Bardzo udana wersja :)

Jak dla mnie ta aktu na Mi8 stanowczo na nie... GPS się lubi zwiesić, telefon po kliknięciu "restart" nie wstaje ponownie i wymaga sporo cierpliwości, aby go uruchomić ręcznie, a co ciekawsze nagle zaczął ubijać apki nawet te, które są pod kłódką.

Redmi 5 Plus . Po odinstalowaniu gogle mapa i ponownym zainstalowaniu jest ok. Ale bateria to jedna wielka porażka jeszcze nigdy nie pochłaniało jej tak w oczach jak po tej aktualizacji.

Witam, mi Mi5X się posypał po aktualizacji do 8.11.15, następnie wgrałem 8.11.22 z nadzieją że się polepszy ale bez efektu. Telefon działa, ale nie ma dźwięków dzwonka, nie dział czytnik itd. Pytanie jak mogę wrócić do 8.11.1? Próbowałem wgrać po factory reset ale telefon po instalacji się nie uruchamia, wyskakuje reset phone. Wchodzi tylko niedziałające poprzednie dwie aktualizacje.

3 godziny temu, Wikon napisał:

Witam, mi Mi5X się posypał po aktualizacji do 8.11.15, następnie wgrałem 8.11.22 z nadzieją że się polepszy ale bez efektu. Telefon działa, ale nie ma dźwięków dzwonka, nie dział czytnik itd. Pytanie jak mogę wrócić do 8.11.1? Próbowałem wgrać po factory reset ale telefon po instalacji się nie uruchamia, wyskakuje reset phone. Wchodzi tylko niedziałające poprzednie dwie aktualizacje.

Przed instalacją zrób Format Data i yes ,a jak wcięło Ci twrp to na początku  przez kabel  i adb fastboot.  https://androidfilehost.com/?fid=11410932744536993344   Pozdrawiam 

A tu chyba jest odpowiedź na Twoje problemy :

How I can't install from 8.11.1 please help if u can

Sent from my MI 5X using Tapatalk

I don't know what you already tried but i suggest to install newest recovery (unofficial mod): https://drive.google.com/file/d/1xggD0fntmpniyIrjPfizE4D6D2AdwJJX/view
Install it using "fastboot flash recovery"
Install the rom in this thread trought twrp and wipe dalvik & cache
Start your phone before installing magisk.
reboot to recovery and install magisk.
Start again before installing anything else (like xposed)
If your phone bootloops when you installed magisk, try uninmod from here https://magiskroot.net/uninstall-magisk-module-twrp/
If you want to install xposed, take the 90-beta2 version, not beta3 as it won't work. Install whatever version suits you, your phone does not have oreo at this time.

Edited by skyy02

Witam.Jak można zwiększyć czcionkę nie zwiększając rozmiaru ikon.Przeskakując o kilka wersji,okazało się,że nie ma już opcji powiększenia tylko czcionki.Mi6

3 godziny temu, Strzelba napisał:
Nie mogę się dopatrzeć gdzie się ustawia reset cyklu limitu danych

Ustawienia>Karty SIM i sieci mobilne>Użycie danych>Plan taryfowy

Guest
This topic is now closed to further replies.