Skocz do zawartości

OpenVPN / Oglądanie angielskiej TV


kapciu75

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy. Postanowiłem wykorzystać VPN do oglądania angielskiej TV. Oczywiście byłem przekonany, że ITVHub oraz BBCiPlayer zagrają na galowo na MiBox. Zakupiłem więc na próbę VPN na miesiąc. I co się okazało... Żadna z aplikacji nie działa poprawnie na MiBox. Instalują się, ale nie można wyciągnąć skrótu na pulpit, ITV Hub wyświetlany jest "bokiem" z tym można sobie jeszcze poradzić, ale nawigacja pilotem to koszmar. Nie widać co jest podświetlone. Tak więc do instalacji BBCiPlayer nie starczyło mi cierpliwości.  Udało mi się natomiast ową aplikację zainstalować pod Kodi i działa koncertowo. Nie ma jednak natywnej aplikacji dla ITV. Aplikacja ITV pod Kodi nie działa. Pojawia się błąd. Jednak sądzę, że to nie wina VPN, gdyż na komputerze działa bez zarzutu. Macie jakieś pomysły na oglądanie angielskiej TV na MiBox, nie mam na myśli o IPTV (o tej możliwości wiem). Pytam czy ktoś ma jakiś sposób na instalację tych aplikacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kapciu75 napisał:

Instalują się, ale nie można wyciągnąć skrótu na pulpit, ITV Hub wyświetlany jest "bokiem", iem z tym można sobie jeszcze poradzić, ale nawigacja pilotem to koszmar.

1. Instalujesz aplikacje które nie są pod AndroidTV ale pod zwykłego Androida dlatego nie masz skrótu na ekranie. Rozwiązanie: Zainstalować LauncherTV z sklepu na MI BOX tam możesz dodać jakie chceć skóty.

2.Wyświetlony bokiem. Normalka hehehe. Zainstalować aplikację do zmiany orientacji ekranu. 

3. Pilot nie działa na nich. Większość aplikacji z pkt.1 czyli spod normalnego Androida tak będą miały. Rozwiązanie: podłącz bezprzewodową myszkę i nią steruj.

Edytowane przez miki73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...