Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box - wsparcie dla Netflixa


rafmik

Rekomendowane odpowiedzi

Sam akurat Netflixa nie używam, więc nie wypowiem się na postawie własnego doświadczenia, ale na postawie czytanych wątków na różnych forach, mogę powiedzieć że jednym działa w 4K bez żadnych problemów, a innym nie chce wcale działać, bo wyskakują jakieś komunikaty o błędach.
Z tego co czytam to wynika że w przypadku Netflixa ma znaczenie kilka rzeczy. Odpowiedni telewizor z gniazdami HDMI spełniającym rygorystyczne wymogi Netflixa, dobry kabel hdmi i odpowiednio szybkie łącze internetowe, chodź tu okazuje się że duże znaczenie ma też jaki masz router, gdyż nie ze wszystkimi Mi Box dobrze współpracuje i zdarzają się problemy ze zrywaniem połączenia lub słabą szybkością.
Najlepiej zamów sobie Mi Box z jakiegoś sklepu przez Internet, żebyś mógł go sprawdzić w swoich warunkach i jeśli byłyby jakieś problemy, to możesz co zwrócić.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafmik Tu nie chodzi o rozdzielczość tylko o HDCP. Niektóre telewizory nie spełniają norm Netflix jeśli chodzi o to zabezpieczenie. Musisz mieć HDCP min. 1.1 żeby oglądać w FHD a min. 2.x żeby oglądać w 4K. Zdarzało sie też, że niektóre (nieliczne) egzemplarze MiBox-ów miały coś spieprzone z licencją Netflix i nie dało się odtwarzać. Dlatego zrób tak, jak radzi Ci @zuku1786 - kup w internecie u polskiego sprzedawcy i w razie czego oddasz. Ja mam 2 egzemplarze i na obu jest OK, oba podłączone przez amplitunery i na obu jest również dźwięk DD+ (bo i z tym bywa problem).

Co do Amazon Prime to nie wiem bo nie mam, Showmax działa bardzo dobrze w natywnej aplikacji natomiast HBO nie wydało do dziś aplikacji na Android TV więc możesz albo używać funkcji chromecast w MiBox i puszczać filmy z telefonu lub używać wtyczki do Kodi (nie działa z logowaniem przez Polsat, reszta operatorów ok) ewentualnie korzystać z aplikacji operatora jeżeli nie masz abonamentu kupionego bezpośrednio w HBO. Np. w aplikacji Play Now na Android TV HBO działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi Box - wsparcie dla Netflixa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...