Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Air Purifier 2


darer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jest możliwość automatycznego włączania o 19 i wyłączania o 7rano - chce by oczyszczacz chodził tylko w nocy. Dodam że chciałbym by sterowanie było w pełni autonomiczne bez WiFi i tel. Jest taka możliwość? Bo z tego co zauważyłem to chyba wszystkie automaty działają jak oczyszczacz jest spiety z telefonem przez WiFi. Czyli to telefon steruje oczyszcAczem?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi Air Purifier 2

Mam pytanie czy ma ktoś instrukcje jak połączyć to z telefonem.
Ściągnąłem apke
Znalazłem urządzenie na liście
Klikam przechodzi mi do informacji żeby zresetować urządzenie, resetuje zaznaczam opcje że zostało to zrobione i zaczyna się skanowanie .
Niestety nie może się połączyć i każe robią reset jeszcze raz i tak w kółko.
Telefon note 9 i S8+ na jednym i drugim to samo.
Czy ja coś źle robię czy instrukcja dołączona jest lipna.
Dziękuję za pomoc


Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem.
Mam masę urządzeń Xiaomi, które działają jedynie na Chińskich serwerach. Zamówiłem z Mi-home nowy oczyszczacz wersja 2S.

Po 1 primo nie mogę połączyć go z serwerem innym jak Europejski. Czytaj nie mogę ustawić zależności pomiędzy sprzętami z ekosystemu, które już posiadam.

Po 2 brak w nim możliwości konfiguracji działań co robić powyżej / poniżej okreslonego poziomu zanieczyszczenia.

Czy ktoś zna jakieś lekarstwo jak naprawić bieżącą sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że piszecie w moim wątku ale czy ktoś mógłby odpowiedzieć słowo na moje pytanie? Czy mi air purifier zapisuje ustawieniach w pamięci wew czy musi mieć zaszew połączenie z WiFi by działał automatyczny start stóp o zaplanowanych godzinach?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, canibalo napisał:

Poszukaj w necie zmiana software na chinski z international. Ja ostatni zmieniłem na odkurzaczu tak bo miałem wersję international i mam już wszystko na chińskim serwerze. Zakładam, że z oczyszczaczem też już ktoś coś wymyślił.

Nigdzie nie widziałem takiej instrukcji do oczyszczacza niestety. Do odkurzaczy owszem są..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że piszecie w moim wątku ale czy ktoś mógłby odpowiedzieć słowo na moje pytanie? Czy mi air purifier zapisuje ustawieniach w pamięci wew czy musi mieć zaszew połączenie z WiFi by działał automatyczny start stóp o zaplanowanych godzinach?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Według mnie musi mieć wifi. Ponieważ całą logikę ustawiasz na serwerze. Ale spróbuję to sprawdzić i dam znać.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...